Lotto: GŁÓWNA nagroda w Lewinie Brzeskim! Przed szczęśliwcem długi urlop! [ZDJĘCIE]

2021-04-19 15:37 mgorecki
Lotto. Lewin Brzeski. Zapłacił jak za bułkę, zgarnął grube tysiące! [ZDJĘCIE]
Autor: totalizator sportowy/Mat.prasowe/pixabay/zdjęcie pogądowe Lotto. Lewin Brzeski. Zapłacił jak za bułkę, zgarnął grube tysiące! [ZDJĘCIE]

Wyniki Lotto. Poniedziałek był szczęśliwy dla jednego z mieszkańców Lewina Brzeskiego (woj. opolskie), a zaledwie dwa dni wcześniej los uśmiechnął się do mieszkańca Opola! Pieniądze popłynęły szerokim strumieniem, a takiej kwoty z pewnością nie odrzuciłoby żadne z nas. Mieszkaniec Lewina Brzeskiego kupił zdrapkę za dwa złote i... zgarnął 50 tysięcy złotych! Gdzie dokładnie padła wygrana? Sprawdź w artykule.

Wygrane w Lotto mogą przyprawić o zawrót głowy i naprawdę długi urlop! Okazuje się, że spore kwoty (przynajmniej w porównaniu do zainwestowanych środków) całkiem często padają w miastach województwa opolskiego. Nie tak dawno informowaliśmy o mieszkańcu Nysy, który przy ul. Grzybowej 2 spotkał finansowe szczęście. Szczegóły jego wygranej znajdziesz TUTAJ: Wydał GROSZE, zgarnął TYSIĄCE! Mieszkaniec Nysy WYDRAPAŁ w Lotto główną nagrodę

Tym razem, z kieszeniami pełnymi pieniędzy wyszedł z kolektury mieszkaniec/mieszkanka Lewina Brzeskiego. W Zdrapce Lotto "Szybkie 50" - która kosztuje 2 złote - ustrzelił/a główną nagrodę, 50 tysięcy złotych, w punkcie przy ul. Kościuszki 71A! Co za poniedziałek! Zwycięscy gratulujemy! Tak wyglądał szczęśliwy kupon:

Lewin Brzeski. Co za poniedziałek! Wydał 2 złote, wygrał 50 tysięcy! [ZDJĘCIE]
Autor: lotto.pl Lewin Brzeski. Co za poniedziałek! Wydał 2 złote, wygrał 50 tysięcy! [ZDJĘCIE]

Szybkie 50. Jak grać?

"Szybkie 50" to los loterii Lotto. Kupując go (2 zł.) bierzemy udział w grze o wygrane pieniężne. W celu uzyskania wyniku gry, nabywca losu usuwa warstwę ścieralną z pola gry z nadrukowanymi dziewięcioma symbolami graficznymi i odczytuje znajdujące się pod nadrukiem dziewięć kwot dodatkowo opisanych słownie. Trzykrotne wystąpienie wśród nich takiej samej kwoty oznacza wygraną w wysokości równej jednokrotności tej kwoty w złotych (PLN). Następnie nabywca losu usuwa warstwę ścieralną z pola gry z nadrukiem„BONUS”. Jeśli znajdzie pod nadrukiem kwotę 50 zł (dodatkowo opisaną słownie) oznacza to wygraną pieniężną w wysokości równej tej kwocie w złotych. Wygrane określone w powyższy sposób mogą wystąpić na następujące trzy sposoby:

  • tylko na polu gry pod nadrukiem dziewięciu symboli,
  • tylko na polu gry pod nadrukiem „BONUS”,
  • na obu polach gry, w takim przypadku obie wygrane sumuje się.
Znowu za szybko. 229 km/h po „esce”!

Lotto. Wygrane na Opolszczyźnie. Gdzie grać?

Warto też dodać, że to nie pierwsza wygrana w woj. opolskim w kwietniu 2021 roku. Całkiem niedawno, bo 16 kwietnia, szczęśliwiec z Opola zgarnął 171 427 złotych! W tym przypadku, wygrana padła w losowaniu Mini Lotto, a los kupiono  przy ul. Luboszyckiej 3A.

Sprawdź też podsumowanie szczęśliwych kolektur z Opola i okolic. To tutaj padały największe wygrane!

Sprawdź koniecznie: Szczęśliwe kolektury Lotto w Opolu. Gdzie grać w Lotto, żeby wygrać miliony? [TOP 10 MIEJSC]