Wydał GROSZE, zgarnął TYSIĄCE! Mieszkaniec Nysy WYDRAPAŁ w Lotto główną nagrodę

2021-04-08 10:06 Michał Górecki
Lotto: Poszedł do kolektury i wydał tyle, co na BUŁKĘ. Zgarnął FORTUNĘ! Szczęśliwiec z Konstancina
Autor: Shutterstock, materiały prasowe

Zdrapka Lotto "Na Szczęście" przyniosła szczęście jednemu z mieszkańców Nysy. Wydał złotówkę, a zgarnął tysiące! Wygraną przyniosła nyska kolektura przy ul. Grzybowej 2. Informację o wygranej opublikował Totalizator Sportowy w środę 7 kwietnia. Jaka padła wygrana w Nysie? Sprawdźcie.

Nysa. Zdrapał główną wygraną w "Na Szczęście"

Szczęśliwą zdrapkę jeden z mieszkańców Nysy kupił w kolekturze przy ul. Grzybowej 2. Ta zdrapka kosztuje 1 zł. - tyle inwestujac szczęśliwiec zgarnął główną wygraną w wysokości 7 tysięcy złotych.

Zdrapka "Na Szczęście" jest zdrapką Lotto, na wygrane w niej kwoty totalizator przeznacza pulę ponad 15 307 500 zł. Główną nagroda jest 7 tysięcy złotych.

Do tej pory Totalizator Sportowy poinformował o 60 wygranych I stopnia po 7 000 zł, 1 500 wygranych II stopnia po 250 zł i tysiącach wygranych niższych stopni (po 20, 10 zł.).

- Od początku roku na wygrane w zdrapkach wypłaciliśmy Wam ponad 420 401 000 zł. Ponad czterysta dwadzieścia milionów czterysta jeden tysięcy złotych! - informuje Lotto.

Szczęśliwcowi z Nysy, który wygrał główną nagrodę serdecznie gratulujemy! Pozostałym graczom życzymy szczęścia! Kolejna losowanie Lotto przed nami już dzisiaj. Szczegóły sprawdzisz TUTAJ: Kumulacja w LOTTO. Ile można wygrać w losowaniu 08.04.2021? To już nie są żarty!

Gwiazdy, na których koncertach musisz być