Karetka pogotowia

i

Autor: hak, Radio Eska Karetka pogotowia

Makabra na DK42. Zablokowana droga w Domaszowicach. Kierowca zakleszczony, w akcji LPR! [OBJAZDY]

2021-05-24 12:23

Potworny wypadek na drodze krajowej nr 42 z Namysłowa do Kluczborka w Domaszowicach. Potężne zderzenie osobówki z ciężarówką, dwie osoby ranne, jedna zabrana do szpitala przy pomocy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na drodze są utrudnienia, służby wytyczyły objazdy.

Spis treści

  1. Opolskie. Okropny wypadek na DK42, w Domaszowicach. W akcji LPR
  2. Domaszowice. Utrudnienia po wypadku na DK42

Opolskie. Okropny wypadek na DK42, w Domaszowicach. W akcji LPR

Do wypadku doszło w Domaszowicach na drodze krajowej nr 42 łączącej Namysłów z Kluczborkiem. Służby otrzymały zgłoszenie o 10.00. W zderzeniu ciężarówki z samochodem zostały ranne dwie osoby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że starszy (ok. 80-letni) kierowca osobowego renault wymusił pierwszeństwo i zderzył się z ciężarówką. Po wypadku kierowca utknął w zakleszczonym wozie, strażacy musieli wydobyć poszkodowanego przy pomocy specjalnego sprzętu. Mężczyznę do szpitala zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Domaszowice. Utrudnienia po wypadku na DK42

Jak informuje dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, na czas pracy służb ratunkowych droga została zablokowana. Przejazd przez Domaszowice nie jest możliwy. Wyznaczono objazdy drogami lokalnymi, kierowcy mogą przejechać przez miejscowość Strzelce (wieś w powiecie namysłowskim) - znajdziesz ją na poniższej mapie.

Kraków. Ściągali golasa z balkonu przy ulicy Poznańskiej. Nietypowa interwencja strażaków