Nie żyje młody dziennikarz. Marcin Polus miał tylko 30 lat

i

Autor: Shutterstock

smutne wieści

Nie żyje młody dziennikarz. Jeszcze dzień wcześniej prowadził audycję. Marcin Polus miał 30 lat

2023-09-14 8:54

Smutne wieści z Opola. Nie żyje Marcin Polus, dziennikarz Radia Doxa. Mężczyzna miał zaledwie 30 lat. Jeszcze dzień wcześniej prowadził audycję.

Opole. Nie żyje dziennikarz Marcin Polus

Marcin Polus był dziennikarzem diecezjalnego Radio Doxa, które działa na Opolszczyźnie. Jeszcze we wtorek prowadził audycję, w środę (13 września) na ranem zmarł. Smutną wiadomość przekazała rozgłośnia, w której pracował.

- Są takie chwile, które przychodzą nam, w życiu radiowej rodziny, wyjątkowo ciężko. Nad ranem zmarł nasz kolega Marcin Polus. Był z nami wiele lat, kochał swoją pracę i był zawsze dla naszych słuchaczy. Marcinie! Za wcześnie... tyle planów było jeszcze przed Tobą i nami. Będzie nam Ciebie brakowało… – czytamy na profilu Radia Doxa na Facebooku.

Radio Doxa poinformowało, że Marcin Polus zmarł po długiej chorobie. Miał zaledwie 30 lat.

- Msza św. pogrzebowa odbędzie się w sobotę 16 września br. o godz. 13.00 w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Polskiej Nowej Wsi. Po Mszy św. nastąpi pochówek na cmentarz parafialnym. Polecajmy śp. Marcina Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie… - poinformowała Diecezja Opolska.

Nie żyje Zdzisław Zaczyk. Przed śmiercią ciężko chorował
Listen on Spreaker.