Opole. Katował gitarą nowego parntera swojej byłej [ZDJĘCIA]

i

Autor: opolska.policja.gov

Opole. BRUTALNE pobicie w centrum miasta! Zmasakrował go GITARĄ! [ZDJĘCIA]

2021-02-08 13:10

Brutalna napaść w centrum Opola. 31-latek zaatakował z zazdrości? Kiedy zobaczył swoją byłą partnerkę w towarzystwie nowego, 47-letniego partnera, rzucił się na niego z pięściami. Później skopał leżącego na ziemi mężczyznę i okładał go jego własną gitarą. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń, ma liczne złamania. Podejrzany trafił przed sąd.

Atak w centrum Opola. 31-latek pobił nowego partnera swojej byłej dziewczyny

W czwartek 4 lutego mundurowi z Komendy Miejskiej w Opolu dostali zgłoszenie, z którego wynikało, że w centrum miasta doszło do pobicia. Na miejscu zjawili się wywiadowcy, którzy ustalili przebieg zdarzeń.

- 31- latek przechodząc ulicą zauważył swoją byłą dziewczynę w towarzystwie nowego partnera. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się sprzeczka. Wtedy 31-latek miał chwycić pokrzywdzonego, przewrócić go na chodnik, a następnie kopać go po całym ciele powodując liczne stłuczenia i złamania komentuje biuro prasowe KMP w Opolu. Na koniec sprzeczki, mężczyzna miał chwycić gitarę należącą do 47-latka i okładać go po całym ciele. Pobity mężczyzna trafił do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili rysopis podejrzanego i kierunek, w którym miał uciec. Udało się go zatrzymać po kilkunastu minutach. Niedawno opuścił więzienie...

- Okazał się nim dobrze znany mieszkaniec Opola. Mężczyzna wyszedł niedawno z więzienia, gdzie odbywał karę za inne przestępstwa. Podczas doprowadzenia znieważył interweniujących policjantów - dodają.

Zatrzymany usłyszał zarzut umyślnego zamachu na zdrowie 47- latka, a także znieważenia funkcjonariuszy publicznych. Policja i prokuratura wnioskowały o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Sąd natomiast zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego dozoru policyjnego, zakazie opuszczenia kraju i zakazie zbliżania się do pokrzywdzonego. Za takie przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.