Opole. Darmowe bilety za letnie porządki. "Za lodówkę aż dwa!"

2020-08-04 7:57 Michał Górecki
Jak pozbyć się elektrośmieci? Krośnieński magistrat podpowiada!
Autor: Materiały prasowe

To akcja Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska: "zamień elektroodpady na kulturalne wypady". W ten sposób podczas letnich porządków możemy zgarnąć darmowe bilety do kina, czy muzeum.

Gdzie wyrzucać elektrośmieci w Opolu? Do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów. Wystarczy je tam zostawić i w zamian pójść do kina albo teatru. Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska wymyśliło akcję promującą segregację.

Opole. Bilety za elektrośmieci

Elektrośmieci wyrzuca się w Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów​ i to właśnie tam mamy dostarczyć zbędne urządzenia elektryczne: w Opolu działa jeden Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

• PSZOK – ul. Podmiejska 69, na terenie Miejskiego Składowiska Odpadów

Za duży sprzęt typu lodówka, pralka, mikrofalówka dostaniemy aż dwa bilety. Przy okazji letnich porządków można naprawdę dużo zyskać i przyjemne z pożytecznym połączyć. Wsparliśmy trochę instytucje kultury, wykupiliśmy dość sporą pulę biletów: 101 sztuk na gminę

- komentuje pomysłodawczyni projektu, Paulina Budziak.

101 sztuk biletów tworzą wejściówki do: opolskich teatrów, Muzeum Wsi Opolskiej, Muzeum Śląska Opolskiego, Muzeum Polskiej Piosenki i do kina Meduzy.

Film "Gierek": Kożuchowska kusi fryzurą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.