Opole: HIT! Samorządowcy i lekarze wrzucają ZDJĘCIA ze SZCZEPIEŃ! "Czip już we mnie krąży" [ZDJĘCIA]

2021-01-05 12:01 mgorecki
Opole. Lekarze i politycy się szczepią! Najśmieszniejsze komentarze i zdjęcia
Autor: r.kolek/szpital wojewódzki w opolu/ Opole. Lekarze i politycy się szczepią! Najśmieszniejsze komentarze i zdjęcia

Szczepienia przeciwko wirusowi SARS-COV-2 trwają w całej Polsce od 27 grudnia. Najpierw "etap zero", czyli personel medyczny i pracownicy narażeni na kontakt z chorymi, później szczepienia powszechne. Już na tym etapie w Opolu pojawiają się pierwsi politycy i lekarze, którzy pochwalili się otrzymaniem pierwszych dawek szczepień. Ich komentarze zwalają z nóg!

Koronawirus. Pierwsze szczepienia na Opolszczyźnie. Samorządowcy i lekarze "chwalą się" pierwszymi dawkami

W ramach zachęty i swoistego rozluźnienia napiętej atmosfery wkoło szczepień, opolscy lekarze i samorządowcy publikują swoje zdjęcia z przyjmowania pierwszych dawek szczepionki. Komentarze niektórych zwalają z nóg, innych przemawiają do rozsądku. Zobacz prawdziwe oryginały zaszczepionych opolan!

Opolanie już zaszczepieni! "Czip już we mnie krąży" [ZDJĘCIA]

Głos zabrał także Szymon Barbach, kardiolog. - Nihil novi sub sole - pisze o szczepionce. - Są osoby, które twierdzą, że szczepionka mRNA powstała za szybko, wręcz "na kolanie", że to technologia niesprawdzona i wymysł 2020 roku. Wśród tych "znawców tematu", nie brakuje również takich, o zgrozo, tytułami naukowymi i specjalizacją lekarską. Poniżej przedstawiam Wam dwa artykuły (z 2012 i 2018 roku), które dowadzą, jak wielka jest manipulacja, bądź niekompetencja, twierdzących tak osób - komentuje w mediach społecznościowych.

Dołączone fragmenty, o których mowa, możesz zobaczyć w poście poniżej.

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl