Opole. Niesamowite ZARĘCZYNY! Pierwsze na Wieży Piastowskiej [ZDJĘCIA]

i

Autor: MOSIR Opole

Opole. Niesamowite ZARĘCZYNY! Pierwszy taki przypadek! "Trochę SZALONE" [ZDJĘCIA]

2020-12-07 13:40

Pierwsze zaręczyny na Wieży Piastowskiej! Takich jeszcze nie widzieliście! Po słynnych zaręczynach w krakowskim MOCAK-u przyszła kolej na Opole. W Mikołajki 6 grudnia opolski MOSIR pomógł w oświadczynach Pana Armina.

Ten dzień przejdzie do historii! Pierwsze zaręczyny na Wieży Piastowskiej w Opolu skończyły się sakramentalnym "tak", wypowiedzianym przez Panią Monikę w niedzielę 6 grudnia.

Pierwsze zaręczyny na Wieży Piastowskiej Poznajcie Monikę i Armina [ZDJĘCIA]

- Kilka dni temu zadzwonił do Nas niezwykle zaangażowany chłopak, który poprosił o pomoc w organizacji oświadczyn dla swojej dziewczyny na Wieży Piastowskiej . Dla niepoznaki zorganizowaliśmy wyjątkowe zwiedzanie w popołudniowy Mikołajkowy dzień - zdradza kulisy MOSIR Opole.

Dla "niepoznaki", bo oficjalnie zwiedzanie Wieży Piastowskiej nie jest teraz możliwe. Od 7 listopada MOSIR zamknął obiekt ze względu na obostrzenia epidemiczne. Dla zakochanej pary udało się jednak zrobić wyjątek!

Gratulacje nowym zaręczonym złożył m.in. prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. - Nietypowe miejsce i trochę szalony pomysł ale się udało! Pierwsze zaręczyny na Wieża Piastowska w Opolu - skomentował w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że pod koniec listopada do równie pomysłowych zaręczyn doszło w Krakowie. - Pracownicy muzeum, które jest obecnie zamknięte z powodu koronawirusa, pomogli mężczyźnie w przygotowaniu wyjątkowej niespodzianki [...] - relacjonował dziennikarz SE.pl. Sprawdź szczegóły TUTAJ: Kraków. Jak romantycznie! Oświadczył się w muzeum, w którym byli na pierwszej randce. Nie przeszkodził im koronawirus

Super Raport 07.12 (Goście: Marcin Kierwiński - PO oraz Waldemar Buda - wiceminister funduszy i polityki regionalnej, PiS)
Nasi Partnerzy polecają