Opole. Świąteczny klimat na RYNKU! Zobacz, jak wygląda centrum miasta na Święta! [ZDJĘCIA]

i

Autor: czytelnik/Michał Korbański

Opole. Świąteczny klimat na RYNKU! Zobacz, jak wygląda centrum miasta na Święta! [ZDJĘCIA]

2020-12-06 18:44

Opole już świąteczne. Wyjątkowe iluminacje pokryły rynek, ulicę Krakowską oraz plac Wolności. Przed ratuszem pojawiły się już między innymi okazałe choinki, świecące prezenty, kwiaty i słodycze, a także magiczne zwierzęta i owady. Znajdziemy też poczciwego, starego Mikołaja. Na ulicy Krakowskiej rozbłysły podświetlane łańcuchy oraz okazała brama - gwiazda. Z kolei na Placu Wolności, gotowy do pamiątkowych zdjęć, stanął napis „OPOLE”.

Opole już świątecznie przystrojone. Na ulicach czuć zimowy klimat! Choć tegoroczne święta będą inne, niż te, do których się przyzwyczailiśmy, miasto nie zrezygnowało ze świątecznych ozdób. We współpracy z partnerami, przygotowano świąteczną iluminację opolskiego rynku, ulicy Krakowskiej oraz placu Wolności.

Opole. Świąteczne ozdoby już na rynku, placu Wolności i kilku ulicach

Przed ratuszem pojawiły się m.in. okazałe choinki, świecące prezenty, kwiaty, słodycze, "magiczne" zwierzęta i owady. Nie zabrakło też Mikołaja.

Świąteczny klimat wyszedł też poza rynek. Klimatem zachwyci ulica Krakowska, na której rozbłysły podświetlane łańcuchy oraz okazała brama - gwiazda.

Z kolei na placu Wolności, gotowy do pamiątkowych zdjęć, stanął napis „OPOLE”. To jedna z najbardziej fotografowanych atrakcji świątecznych, której w tym roku towarzyszyć będzie kolorowa choinka. Świąteczna iluminacja Opola powstała we współpracy z partnerami wydarzenia, którymi są: TAURON Dystrybucja, Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. oraz Zakład Komunalny w Opolu. 

Masz świąteczne zdjęcia z Opola? Pochwal się, udostępnimy je w osobnym artykule! Pisz na: mgorecki@grupazpr.pl, lub na Facebooku!