Opole szuka tajemniczego "kowboja"! Kim jest mężczyzna na zdjęciu?

2021-09-16 17:50
Opole
Autor: Krzysztof Mazurowski Opole: Tajemniczy "kowboj" wzbudził sensację! Mieszkańcy szukają tego modela [ZDJĘCIA]

Opolanie udowadniają, że oryginalnych kreacji można wypatrywać także poza wybiegami! Istna Met Gala w sercu miasta, czyli na Dworcu Głównym. Na jednej z facebookowych grup pojawiło się niedawno zdjęcie, które z miejsca wywołało zainteresowanie internautów. Kim jest tajemniczy kowboj, lub - jak nazwał go sam autor - retro cyklista?

Zdjęcie pojawiło się na jednej z grup 11 września i, choć nie zostało wykonane przez zawodowego fotografa, trudno odmówić mu specyficznego uroku. Krzysztof Mazurowski uchwycił mężczyznę, który czeka na pociąg, spoglądając na tablicę odjazdów. Scena prozaiczna jak sama czynność, ale tajemniczy mężczyzna wygląda przy tym... nieco archaicznie. Sam autor określił go "retro-cyklistą" i przyznał, że to zdjęcie po prostu musiał zrobić.

Sami zobaczcie poniżej!

Krzysztof Mazurowski
Autor: Krzysztof Mazurowski Opole: Tajemniczy "kowboj" wzbudził sensację! Mieszkańcy szukają tego modela [ZDJĘCIA]

Poza i ubiór tajemniczego mężczyzny przywołały skojarzenia z westernem, więc pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy pokroju: "Na pewno to jest podróżnik w czasie", "opolski Texas", "Czy tylko ja w pierwszej chwili zobaczyłem broń w spodniach?", czy "Pan jak z westernu, 15.10 do Yumy. Tylko rumak inny".

Autor: "Staram się wyszukiwać ciekawe sytuacje i robić im zdjęcia"

Zwróciliśmy się do autora zdjęcia, Pana Krzysztof Mazurowskiego. W rozmowie z SE.pl przyznał, że jest miłośnikiem kolei i fotografii, a przemieszczając się po mieście próbuje uchwycić co ciekawsze sceny.

Staram się wyszukiwać ciekawe sytuacje i robić im zdjęcia. Tego pana sfotografowałem 2 września tego roku.Nie nosze już że sobą aparatu robię zdjęcia tylko telefonem - komentuje Mazurowski, udostępniając nam kilka innych prac. Zdjęcia Pana Krzysztofa przedstawiające różne zakątki Opola znajdziecie w galerii poniżej.

Opole na niesamowitych kadrach! Zobacz unikalne zdjęcia Opola [GALERIA]

Sonda
Która nazwa najbardziej pasuje do tajemniczego mężczyzny ze zdjęcia?

Masz ciekawy temat? Napisz: mgorecki@grupazpr.pl, lub na Facebooku!