Opole. Tajemnicze zaginięcie Daniela. Policja sprawdza monitoring, narzeczona prosi o pomoc [ZDJĘCIA]

2021-05-08 18:05 Michał Górecki
Opole. 22-letni Daniel zaginął 6 maja. Trop urywa się przy dworcu [ZDJĘCIA]
Autor: Zaginieni Cała Polska

Daniel P. ma 22 lata i jest mieszkańcem Opola. W czwartek 6 maja zniknął, nie zostawiając za sobą żadnych śladów. Wolontariusze nagłaśniają sprawę zaginięcia, policja sprawdza monitoring, a zrozpaczona narzeczona 22-latka prosi internautów o pomoc. Trop Daniela urywa się na dworcu głównym w Opolu.

Policja potwierdza, że Daniel P., 22-letni mieszkaniec Opola ma status osoby zaginionej. Jednostką prowadząca poszukiwania jest Wydział Kryminalny OP KMP Opole i to do niej powinny zgłosić się wszystkie osoby posiadające istotną wiedzą nt. miejsca pobytu Daniela (numer telefonu: (0-77) 422 2355, e.mail: dyzurnykwp@opolska.policja.gov.pl, adres: Opole, ul. Korfantego 2).

O zaginięciu poinformowała narzeczona 22-latka; według jej relacji, młody mężczyzna w czwartek 6 maja o godz. 5:50 wyszedł z mieszkania przy ul. Dmowskiego w Opolu i udał się ul. 1 maja w kierunku dworca PKP.

Od tamtej pory nie dał żadnego znaku życia. Nic ze sobą nie wziął; w domu został portfel wraz ze wszystkimi dokumentami. 

Telefon zaginiony ma ze sobą jednak jest on nieaktywny. Ostatnie logowanie było w Opolu tego samego dnia o godz. 7:20. Szpitale w Opolu zostały sprawdzone - zdradzają aktywiści ze strony Zaginieni Cała Polska i dodają, że policja zabezpieczyła już miejski monitoring.

Znamy najważniejsze cechy charakterystyczne 22-latka: mężczyzna ma widoczne blizny po ranie ciętej na obu lub jednym nadgarstku, na przedramionach tatuaże (jeden przedstawia połowę lwa), włosy krótkie i ciemne, nosi okulary korekcyjne.

ZAKRWAWIONY GLEBA PO GROMDA 5: SYNU PRZEPRASZAM CIĘ...