Opole: Gdzie nad wodę? Lista kąpielisk w Opolu

i

Autor: mat.prasowe UM Opole Opole: Gdzie nad wodę? Lista kąpielisk w Opolu

Opolskie: Gdzie nad wodę? Opole i region [LISTA KĄPIELISK]

Opolskie: Gdzie nad wodę? Lista kąpielisk w Opolu i regionie

2022-07-19 13:47

Upalne temperatury sprawiają, że coraz więcej osób wybiera wypoczynek nad wodą. Sprawdź listę kąpielisk w województwie opolskim, które są sprawdzone i bezpieczne! Kąpieliska w województwie opolskim i w Opolu. Gdzie pływać, gdzie jechać nad wodę? Publikujemy pełną listę opolskich kąpielisk. Mapa kąpielisk i basenów 2022.

Bezpieczne kąpieliska w województwie opolskim. Mapa kąpielisk 2022

Kąpieliska w Opolskiem 2022. Gdzie jest bezpiecznie i gdzie jest czysta woda? W których kąpieliskach w województwie opolskim można się kąpać w czerwcu 2022? Sanepid regularnie kontroluje kąpieliska, które zostały zgłoszone na obecny sezon wypoczynku nad wodą. Te, które przejdą inspekcję, są oznaczane na mapie kąpielisk prowadzonej przez GIS – mają czystą wodę, bez sinic czy groźnych bakterii i są odpowiednio przygotowane.

Zobacz też: To początek końca Opola?! Jest gorzej, niż myśleliśmy. Naukowcy: "Katastrofa"

Bezpieczne kąpieliska w województwie opolskim. Pełna lista sanepidu [stan na 07.2022]

Poniżej pełna lista kąpielisk zatwierdzonych przez sanepid na terenie województwa opolskiego. Klikając w ich nazwę, przejdziesz do adresu na Google Maps.

Bezpieczne kąpieliska w Opolu. Gdzie nad wodę? Pełna lista [stan na 07.2022]

Sonda
Lubisz wypoczywać nad wodą?

Lista bezpiecznych kąpielisk może się zmieniać, bo kolejne jeziora i zalewy mogą być pozytywnie oceniane przez sanepid, z kolei w innych mogą zakwitnąć sinice lub pojawić się inne problemy - wtedy miejsca "spadną" z listy zaakceptowanej przez sanepid. Warto śledzić komunikaty. Aktualną mapę kąpielisk 2022 w woj. opolskim możesz też śledzić w serwisie: sk.gis.gov.pl.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany