W tym mieście NAJTRUDNIEJ zdać na PRAWO JAZDY. Mało komu się to udaje! [RANKING]

2020-05-28 11:15

Prawo jazdy w części praktycznej w Polsce. To trudne wyzwanie, przed którym staje większość młodych ludzi, zwykle niedługo po ukończeniu 18. roku życia. Niektórym wystarczy jedno podejście i prawko ląduje w kieszeni kursanta. Inni potrzebują jednak nieco więcej prób. Gdzie w Polsce najłatwiej zdaje się na prawo jazdy, a gdzie jest najtrudniej? Przygotowaliśmy ranking 10 miast, w których kursantom najciężej przychodzi zaliczenie egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategorii B.

Gdzie najtrudniej zdać na prawo jazdy w Polsce? Odpowiedź na to pytanie może ułatwić życie niejednemu kursantowi. Przygotowaliśmy ranking 10 wojewódzkich miast w Polsce, w których najłatwiej i najtrudniej zdaje się prawo jazdy.

Ranking został opracowany przez serwis rankomat.pl. W tym zestawieniu prezentujemy miasta wojewódzkie, w których najłatwiej i najtrudniej zdać prawo jazdy kategorii B.

Na pierwszym miejscu znajduje się miasto, w którym najczęściej zdaje się prawo jazdy kategorii B na egzaminie praktycznym. Na ostatnim, 10. miejscu, znajdziesz miasto, w którym ten egzamin zdaje się statystycznie najrzadziej.

PRAWO JAZDY - PRAKTYKA. Gdzie najtrudniej zdać? TOP 10 MIAST w Polsce [RANKING]