Przerażająca śmierć. W ogniu zginął niepełnosprawny ruchowo 65-latek. Dlaczego wybuchł pożar?

i

Autor: Shutterstock Przerażająca śmierć. W ogniu zginął niepełnosprawny ruchowo 65-latek. Dlaczego wybuchł pożar?

GIGANTYCZNY POŻAR

Przerażająca śmierć. W ogniu zginął niepełnosprawny ruchowo 65-latek. Dlaczego wybuchł pożar?

2023-02-25 17:40

W Skorogoszczy wybuchł pożar. W mieszkaniu, które było objęte ogniem, mieszkał 65-letni mężczyzna. Jak poinformował portal „Brzeg24”, mężczyzna był osobą niepełnosprawną ruchowo. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie okoliczności wybuchu pożaru. Trwają czynności w związku z ujawnieniem zwęglonego ciała 65-latka.

Pożar w mieszkaniu przy ul. Zamkowej w Skorogoszczy. Zginął 65-latek

W sobotę, 25 lutego, w okolicach godziny 14 w mieszkaniu przy ul. Zamkowej w Skorogoszczy wybuchł gigantyczny pożar. Z ogniem walczyło aż siedem zastępów straży pożarnej. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce tragedii z Brzegu, Lewina Brzeskiego i Skorogoszczy. Jak przekazał portal „Brzeg24” lokatorzy ewakuowali się samodzielnie. Jedna 5-osobowa rodzina z psem była ściągana z wysokości za pomocą drabiny. W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, strażacy ujawnili zwęglone zwłoki 65-letniego mężczyzny.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności na miejscu zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w jednym z mieszkań ujawniono zwłoki 65-letniego właściciela mieszkania – mówił w rozmowie z portalem mł. asp. Grzegorz Skorupski z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego makabrycznego zdarzenia.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy po pożarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany