Potężna eksplozja w ośmiopiętrowym bloku. Wypadły wszystkie szyby. Jedna osoba została ranna

i

Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Potężna eksplozja w ośmiopiętrowym bloku. Wypadły wszystkie szyby

Groza w Opolu

Potężna eksplozja w ośmiopiętrowym bloku. Wypadły wszystkie szyby. Jedna osoba została ranna

2023-02-05 7:50

Jedna osoba została ranna w wyniku eksplozji, do jakiej doszło w mieszkaniu na IV piętrze bloku na osiedlu Armii Krajowej w Opolu. Trwa ustalanie przyczyn groźnego zdarzenia.

Wybuch w mieszkaniu w Opolu 

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w sobotę, 4 lutego. Przed godziną 13 ciszę na osiedlu Armii Krajowej przy ul. Grota Roweckiego w Opolu przeszyła potężna eksplozja. Okazało się, że doszło do wybuchu w mieszkaniu na czwartej kondygnacji ośmiopiętrowego bloku. Z okien mieszkania wypadły szyby, następnie wybuchł pożar i było spore zadymienie. Przerażeni mieszkańcy bloku uciekli jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.

W akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów PSP i OSP, które szybko poradziły sobie z zagrożeniem. Niestety, lokator mieszkania został ranny i trafił do szpitala.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniała policja. Według służb nadzoru budowlanego, konstrukcja budynku nie została naruszona i mieszkańcom pozostałych lokali nie grozi niebezpieczeństwo.

Wiszące lalki i misie na drzewie. Upiorny skwerek na dużym osiedlu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany