Pieniądze

i

Autor: Pixabay/gosiak1980 W reklamówce było 4000 złotych

Reklamówka pełna pieniędzy leżała na trawniku! Nie uwierzycie, jak się tam znalazła!

2019-11-13 12:53

Pracownica stacji paliw podczas sprzątania znalazła na trawniku reklamówkę pełną pieniędzy. Policjanci ze Zdzieszowic ustalili, jak gotówka znalazła się w tak nietypowym miejscu. Trudno w to uwierzyć...

Kobieta sprzątając okolicę stacji paliw na jednym z trawników znalazła reklamówkę. To, co było w środku, wyraźnie ją zaskoczyło. W torbie znajdowała się spora gotówka - 4000 złotych.

Wezwani na miejsce policjanci ze Zdzieszowic sprawdzając monitoring stacji też nie kryli zaskoczenia. Okazało się bowiem, że reklamówka z gotówką wcale nie została zgubiona, pozostawiona, czy zapomniana przez roztargnienie klienta stacji. Reklamówka została po prostu wyrzucona z samochodu przez jednego z pasażerów.

Pasażer wyrzucił reklamówkę...bo go uwierała

Policjanci po dotarciu do właściciela osobowego BMW i ustaleniu właściciela pieniędzy, szybko wyjaśnili sprawę. Okazało się bowiem, że jeden z pasażerów po wejściu do samochodu usiadł na reklamówkę a że ta go uwierała, nie sprawdzając co było w środku wyrzucił ją z samochodu na trawnik.

Pieniądze trafiły już do prawowitego właściciela. Teraz policjanci ze Zdzieszowic czekają na informację od pracownicy stacji o otrzymaniu znaleźnego.