Rozczłonkowane zwłoki w Kędzierzynie-Koźlu! Horror w altance ogrodowej

2021-11-23 10:12
Kędzierzyn-Koźle: Horror w altance! Rozczłonkowane zwłoki przy Portowej
Autor: KPP Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle: Horror w altance! Rozczłonkowane zwłoki przy Portowej

Wtorkowa makabra w Kędzierzynie-Koźlu. Dziś rano tamtejsi strażacy interweniowali przy ul. Portowej, gdzie doszło do wybuchu - prawdopodobnie gazu. Po wejściu do przerobionej przyczepy kempingowej strażacy natrafili na rozczłonkowane zwłoki. Trwa ustalanie tożsamości denata. Sprawę przejęła prokuratura.

Przerażające informacje płyną do nas z Kędzierzyna-Koźla w województwie opolskim. Dziś rano ok. 6.00 tamtejsi strażacy z lokalnego KP PSP otrzymali wezwanie do wybuchu altanki ogrodowej przy ul. Portowej. Na miejscu ewakuowali jednego z sąsiadów i weszli do płonącej altanki - w istocie najprawdopodobniej przerobionej przyczepy kempingowej. Wewnątrz trafili na pozostałości po prawdziwej makabrze!

Horror w Kędzierzynie-Koźlu. Rozczłonkowane zwłoki w altance

Strażacy potwierdzili, że wewnątrz prowizorycznego domu znajdowały się rozczłonkowane zwłoki niezidentyfikowanej dotąd osoby. 

- Według naszych wstępnych ustaleń altana, w której prawdopodobnie doszło do wybuchu gazu z rozszczelnionej butli z gazem, to przerobiona przyczepa kempingowa. Ze względu na skutki eksplozji, w tej chwili nie wiemy jeszcze, kim była osoba znaleziona w zniszczonym obiekcie. Tożsamość, płeć poszkodowanego i przyczyny wybuchu ustala prokuratura - powiedział dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu