Stratowana 68-latka walczy o życie! Kierowca ZNIKNĄŁ! Policja szuka świadków

2021-02-17 8:24
Policjanci z Lublina eskortowali CIĘŻARNĄ kobietę do szpitala.  Nie wahali się ani chwili!
Autor: KWP zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla szukają świadków wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 45 w miejscowości Polska Cerekiew. 68-letnia kobieta leżała na poboczu drogi. Teraz walczy o życie. Kierowca uciekł w miejsca zdarzenia.

Polska Cerkiew wypadek. Policja prosi o pomoc

Do wypadku doszło w poniedziałek 15 lutego w miejscowości Polska Cerekiew na drodze krajowej 45. Policjanci precyzują, że proszą o kontakt wszystkich kierowców, którzy mogli tego dnia ok. godziny 13:25 -14:15 poruszać się wskazanym odcinkiem drogi i mieli ze sobą rejestrator samochodowy, lub zauważyli coś istotnego.

Co tam się stało?

W poniedziałek ok. 13.40 ktoś zwrócił uwagę na kobietę leżącą na poboczu. Miała ciężkie obrażenia ciała, przybyła na miejsce załoga pogotowia ratunkowego zabrała ją do szpitala. Szczegóły nt. jej stanu nie są znane, ale wiadomo, że walczy o życie.

- Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w tym czasie poruszały się drogą krajową nr 45 i mają informacje, które mogą być pomocne przy wyjaśnieniu tej sprawy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod numerem telefonu 47 863 42 03,, 47 863 42 28. Prosimy przede wszystkim o kontakt kierowców, którzy w tym czasie poruszali się tą drogą i posiadają w swoich pojazdach rejestratory - apelują bezpośrednio policjanci.

Kościół pw. Świętego Krzyża w Inowrocławiu, w którym odbył sie pogrzeb Janka i Wojtka - chłopców, którzy zostali zamordowani przez swoją matkę w Turza