Strzelce Opolskie: Chciał płacić za SEKS z 14-latką?! OBLEŚNA propozycja

Strzelce Opolskie: Chciał płacić za SEKS Z 14-LATKĄ?! Tysiąc za „wypieszczenie myszki”
Autor: Pixabay/IamFOSNA

Dorosły mężczyzna chciał płacić za seks z 14-latką?! Jest akt oskarżenia wobec mieszkańca powiatu strzeleckiego, który na Facebooku próbował namówić dziewczynkę na obleśne rzeczy. Złożył jej wulgarną propozycję. Media donoszą, że oferował jej tysiąc złotych za „wypieszczenie myszki”. Zboczeniec wpadł w ręce policji. Jaką karę powinien ponieść? Odpowiedzi na to pytanie wkrótce będzie musiał udzielić sąd w Strzelcach Opolskich.

Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Opolskich skierowała do miejscowego sądu akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi powiatu strzeleckiego, który w sieci nakłaniał 14-latkę do czynów seksualnych – podaje Polska Agencja Prasowa. Jak poinformowała prokuratura, za ten czyn oskarżony oferował tysiąc złotych.

Zboczeniec chciał płacić za seks z 14-latką – ustalili śledczy. Na Facebooku oferował jej tysiąc złotych za – jak podają media – „wypieszczenie myszki”. Mieszkaniec powiatu strzeleckiego stanie przed sądem, grozi mu więzienie. Jaką karę powinien ponieść?

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku. Oskarżony miał za pośrednictwem portalu społecznościowego nagabywać małoletnią dziewczynkę. Za zgodę na czyny seksualne oferował jej tysiąc złotych – przypomina Polska Agencja Prasowa. Nie zniechęciła go nawet informacja od pokrzywdzonej o tym, że nie ma jeszcze 15 lat.

Dzięki informacjom pokrzywdzonej i jej ojca sygnał o mężczyźnie składającym ofertę małoletniej trafił do policji. Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość podejrzanego. Decyzją sądu był tymczasowo aresztowany. Przed sądem oskarżony, który przebywa pod nadzorem policji, będzie odpowiadał z wolnej stopy. Za zarzucane czyny grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Od lektury obleśnych wiadomość i propozycji składanych przez mężczyznę włos się jeży na głowie. Fragmenty konwersacji przytacza portal nto.pl. „Piękna wiek nie jest jsoty dla tego daje tysiac złoty daj mi znać” – pisał mężczyzna (pisownia oryginalna). Gdy 14-latka zapytała, za co oferuje taką kwotę, odpisał, że „za wypieszczenie twojej myszki”. Nie zrezygnował nawet wtedy, gdy dziewczynka odpisała, że ma dopiero 14 lat.

Super Raport 12.04 (Goście: Jacek Jaśkowiak - prezydent Poznania, PO oraz dr Tomasz Karauda - lekarz) Sedno Sprawy: Michał Woś