Szukasz uczelni dla siebie? Po TEJ znajdziesz pewną i dobrze płatną pracę!

2020-09-07 8:00 Artykuł sponsorowany
Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
Autor: PMWSZ Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

Na Opolszczyźnie istnieje duże zapotrzebowanie na pracowników medycznych. Tych zawodów potrzebuje nie tylko region, bo tendencja prawdopodobnie się utrzyma i z gotowym fachem "w ręce" będziemy mogli przebierać w ofertach. Takie zaplecze oferuje w Opolu Wydział Nauk o Zdrowiu, który powstał dzięki konsolidacji Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu z Uniwersytetem Opolskiem.

Jakiś czas temu pisaliśmy o etatach na Opolszczyźnie, które czekają na młodych absolwentów. Luka, która powstała w kadrze medycznej jest do wypełnienia, a to idealny moment żeby z niej skorzystać i znaleźć dobrze płatną, rozwojową pracę. To przede wszystkim ogromne możliwości, które oferuje Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytety Opolskiego, a doceni - każdy pracodawca.

PMWSZ
Autor: PMWSZ Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

Wydział Nauk o Zdrowiu, który powstał dzięki połączeniu Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu z Uniwersytetem Opolskiem, kształci w obszarze nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz na studiach jednolitych. Do wyboru cały pakiet kierunków: Fizjoterapia, Pielęgniarstwo, Położnictwo, Dietetyka i Kosmetologia.

Warto podkreślić, że rozwój w obszarze badawczym w ostatnich latach umożliwił, włączonej już w struktury Uniwersytetu Opolskiego, PMWSZ w Opolu uzyskać wysoką kategorię naukowa "A" dla Wydziału Fizjoterapii, a sama szkoła zajęła 3 miejsce w Rankingu PERSPEKTYWY 2019 Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych.

Potężny zastrzyk wiedzy

Wydział Nauk o Zdrowiu w swojej ofercie ma nie tylko studia na wybranych kierunkach, ale również oferuje wiele kursów i szkoleń dokształcających. Z tej oferty mogą skorzystać na przykład pielęgniarki, które chciałyby specjalizować się w wybranym obszarze, do wyboru m.in. pielęgniarstwo: anestezjologiczne i intensywnej opieki, chirurgiczne, geriatryczne czy opieki paliatywnej. Na tym jednak nie koniec bo kursy doszkalające kierowane są również do:

  • nauczycieli,
  • ratowników medycznych,
  • kosmetyczek i kosmetologów,
  • opiekunów medycznych.

Więcej informacji znajdziecie >>tutaj<<

Artykuł sponsorowany