Uwaga! Utrudnienia przy Opolu Wschodnim. Nowe zasady [AKTUALIZACJA]

2021-12-06 11:07
Utrudnienia w rejonie Opola Wschodniego (6-7 grudnia). Nowa organizacja ruchu [MAPA]
Autor: mat.prasowe Utrudnienia w rejonie Opola Wschodniego (6-7 grudnia). Nowa organizacja ruchu [MAPA]

Zmiana organizacji ruchu w Opolu. Miejski Zarząd Dróg informuje, że przez dwa dni, w poniedziałek i wtorek (6-7 grudnia), zamknięty będzie fragment ul. Batalionów Chłopskich. Drogowcy już dziś mieli wprowadzić tam ruch wahadłowy, ale pogoda pokrzyżowała plany.

W poniedziałek wahadła jednak nie będzie [AKTUALIZACJA]

Miejski Zarząd Dróg w Opolu informował o zaplanowanym na poniedziałek i wtorek ostatnim etapie prac (układanie ostatniej warstwy) w rejonie Opola Wschodniego. W ostatniej chwili przedstawiciel ratusza Adam Leszczyński poinformował, że prace zostały przełożone ze względu na warunki pogodowe. Prace odłożono na wtorek (7 grudnia).

Opole Wschodnie. Utrudnienia na Batalionów Chłopskich potrwają dwa dni

Utrudnienia dla kierowców wynikają z końcowego etapu prac przy budowie centrum przesiadkowego i przebudowie skrzyżowania przy stacji Opole Wschodnie. W poniedziałek (6 grudnia) i wtorek (7 grudnia) od godz. 8.00 do 14.00 zamknięty będzie fragment ulicy Batalionów Chłopskich na nitce w kierunku ul. Katowickiej.

Opole Wschodnie: zmiana w organizacji ruchu. Utrudnienia potrwają dwa dni [MAPA]
Autor: Opole/mat.prasowe Opole Wschodnie: zmiana w organizacji ruchu. Utrudnienia potrwają dwa dni [MAPA]

Ruch w obu kierunkach będzie się odbywał wahadłowo nitką w pobliżu stacji Orlen. Nie będzie też możliwości wjazdu z ul. Batalionów Chłopskich w Oleską oraz z Oleskiej (od strony osiedla AK) w kierunku Luboszyckiej. W tym czasie dojazd do Luboszyckiej będzie możliwy ulicą Kusocińskiego.

Polecamy: Opole. Afera o pieniądze! Prezydent kontra PO i PiS. Padło oskarżenie!