Wbił się w ŚMIECIARKĘ! Duże UTRUDNIENIA na DW 425! W akcji śmigłowiec LPR!

2021-02-18 13:03
Piekary Śląskie. 9-latek wpadł wprost pod samochód! Dramat. Lądował śmigłowiec LPR
Autor: pixabay.com, CC0 fot. erwin66as Piekary Śląskie. 9-latek wpadł wprost pod samochód! Dramat. Lądował śmigłowiec LPR

Czołowe zderzenie ze śmieciarką na drodze wojewódzkiej numer 425 pomiędzy Dziergowicami a Lubieszowem (woj. opolskie, powiat kędzierzyńsko-kozielski). Na miejscu kilka jednostek straży pożarnej, śmigłowiec LPR i policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący osobowym audi doznał ciężkich obrażeń. Na drodze są utrudnienia.

DW 425. Dziergowice-Lubieszów: czołowe zderzenie ze śmieciarką

W czwartek 18 lutego ok. 10.30 policjanci z KPP w Kędzierzynie-Koźlu dostali zgłoszenie dot. wypadku na drodze wojewódzkiej 425.

Jak zdradza oficer prasowa Magdalena Nakoneczna, za kierownicą osobowego audi siedział 52-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z kierowcą ciężarówki MAN.

Na miejscu lądował helikopter LPR, który przewiózł 52-latka, kierowcę audi, do szpitala w Opolu.

Utrudnienia na drodze

Miejscowość jest na granicy województwa opolskiego i śląskiego. Po opolskiej stronie kierowcy są kierowani na objazdy przez Kotlarnie i Starą Kuźnię, na drogę wojewódzką 408.

Zabójstwo w szkole w Wawrze. Emil B. skazany na 25 lat