Zaginęła Oliwia Michalska! Kilka dni temu wyszła ze szkoły. W domu nadal czekają

2021-09-20 18:41
Zaginęła Oliwia Michalska
Autor: pixabay.com/Policja Opole. Policja szuka Oliwii Michalskiej

Opole. Zaginęła Oliwia Michalska. Dziewczyna ma 16 lat. Jak podaje policja, 15 września (środa) tuż po zakończeniu zajęć w szkole dziewczyna wyszła z budynku, ale nie wróciła do domu. Nikt nie wie, co się z nią stało. Nie ma żadnego sygnału. Mundurowi proszą o pomoc w sprawie zaginionej 16-latki. Gdzie jest Oliwia Michalska? Pomóż ją odnaleźć!

Opole. Zaginęła Oliwia Michalska. Dziewczyna ma 16 lat. Dokładnie 15 września (środa) nastolatka wyszła z zajęć w jednej ze szkół. Miała wrócić do domu. Niestety, zapadła się pod ziemię. Zrozpaczona rodzina czeka na jakikolwiek sygnał od niej. Na razie nie ma żadnych wieści w jej sprawie. Policja opublikowała na swoje stronie komunikat w sprawie zaginięcia Oliwii Michalskiej. Jest w nim zamieszczony rysopis zaginionej: nieletnia ma lat 16, około 174 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie włosy koloru brązowego (ciemne na górze z rozjaśnionymi końcówkami), które zazwyczaj czesze w dwa luźne warkocze z przedziałkiem na środku głowy. Nieletnia używa mocnego makijażu.

- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Oliwii proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112 - czytamy na stronie opolskiej policji.

Krwawa rzeź na Bałutach. Przeżyła, bo udawała martwą