Tarnowskie Góry. Zaginęła Monika. To koniec poszukiwań [aktualizacja]

2021-09-18 7:22
Tarnowskie Góry. Zaginęła Monika. To koniec poszukiwań [aktualizacja]
Autor: Śląska Policja Tarnowskie Góry. Zaginęła Monika. To koniec poszukiwań [aktualizacja]

Tarnowskie Góry. Zaginęła Monika B. Jak podała miejscowa policja, 15-latka wyszła z domu 31 sierpnia i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. - Osoby, które ostatnio widziały zaginioną lub wiedzą gdzie przebywa, proszone są o kontakt z Policją - apelowali w swoim komunikacie mundurowi. To jednak już koniec poszukiwań.

Aktualizacja, sobota (18 września), godz. 7:10

- Po opublikowaniu tego komunikatu otrzymaliśmy wiele telefonów z informacjami w tej sprawie. Dziewczyna została rozpoznana przez pewną osobę w Pyskowicach (ok. 20 km od Tarnowskich Gór - PAP). Jest cała o zdrowa. Matka odebrała ją i zabrała do domu - powiedział PAP podkom. Damian Ciecierski z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

Wcześniej pisaliśmy:

Zaginęła Monika B. 15-latka wyszła z domu 31 sierpnia i do tej pory nie powróciła do domu. Dziewczyna nie dała żadnego znaku życia. Rodzina nie ma z nią kontaktu. Policjanci podają rysopis zaginionej Moniki B.: wzrost około 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie blond przechodzące w rude, oczy koloru niebieskiego, na twarzy piegi. - Osoby, które znają miejsce pobytu lub ostatnio widziały zaginioną, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerem telefonu 47 85 342 55, 47 85 342 83 lub 112 - czytamy w policyjnym komunikacie.

Zaginiona dziewczyna została zamordowana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE