ZBŁAŹNIŁ się w oku miejskich kamer! Burmistrz Głogówka obiecuje NAGRODĘ [WIDEO]

2020-06-30 12:19 Mgorecki
Opolskie: Zbłaźnił się w oku miejskich kamer! Burmistrz wyznaczył nagrodę
Autor: Piotr Bujak/Facebook Opolskie: Zbłaźnił się w oku miejskich kamer! Burmistrz wyznaczył nagrodę

Burmistrz Głogówka Piotr Bujak udostępnił nagranie z miejskiego monitoringu. Mężczyzna widoczny w materiale dopuścił się wandalizmu, ale żeby tego było mało, zrobił to w istnie dziecinny sposób. Najpierw prywatna firma zaoferowała nagrodę za pomoc w ustaleniu jego tożsamości, później samorządowiec dołączyć do apelu i teraz nagroda wzrosła!

Mężczyzna popisał się wandalizmem w Głogówku w godzinach wieczornych w sobotę 27 czerwca. Lokalna firma miejska zaoferowała się z pomocą: za wskazanie tożsamości sprawcy zaoferowali 1.000 zł. nagrody. Następnego dnia sprawą zajął się także Piotr Bujak, burmistrz Głogówka. Samorządowiec dorzucił do puli kolejne 1.000 zł. i teraz za wskazanie sprawcy czeka nagroda w wysokości 2.000 zł.

Na nagraniu widzimy, jak mężczyzna od strony skrzyżowania kieruje się w stronę podwórka osiedlowego, na które wchodzi. Wtedy ze skrzyżowania nadjeżdża samochód, przed którym wandal się schował i...zobaczcie sami!

Jak wyraźnie zaznaczył włodarz, pieniądze które dokłada do puli będą pochodzić z jego prywatnych funduszy, nie z budżetu miejskiego.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!