Ciało kobiety w stawie pod Płockiem. Sekcja zwłok nie wyklucza zbrodni!

i

Autor: Ansung007/cc0/Pixabay.com Zwłoki 70-latki znaleziono w stawie w Białobrzegach pod Płockiem, zdj. ilustracyjne

Ciało kobiety w stawie pod Płockiem. Sekcja zwłok nie wyklucza zbrodni!

2020-08-06 11:57

To jeden z najbardziej tajemniczych zgonów w Płocku i okolicach w ostatnich miesiącach. Ciało kobiety znaleziono w stawie w Białobrzegach pod Płockiem w niedzielę 19 lipca. 70-latka na pewno nie wybrała się nad akwen, by popływać, ponieważ miała na sobie ubranie. Prokuratura Rejonowa w Płocku zleciła sekcję zwłok, która dała odpowiedź na przyczynę śmierci, ale jednocześnie nie wykluczyła zbrodni.

Ciało kobiety znaleziono w stawie w Białobrzegach pod Płockiem, ale śledczy do tej pory nie mogą rozwikłać, co wydarzyło się tam w niedzielę 19 lipca. 70-latka była w ubraniu, więc na pewno nie poszła się kąpać. Prokuratura Rejonowa w Płocku zleciła w tej sprawie przeprowadzenie sekcji zwłok, której wyniki pojawiły się w tym tygodniu.

Opinia biegłego mówi, że bezpośrednią przyczyną zgonu było utonięcie, ale nadal nie wyklucza ona, że doszło do zbrodni. Z jednej strony kobieta mogła wpaść do stawu w wyniku nieszczęśliwego wypadku; z drugiej ktoś mógł ją tam wepchnąć.

Jak informuje prokuratura w Płocku, z biegiem czasu powinniśmy poznać więcej szczegółów zdarzenia, które doprowadziło do tego, że ciało kobiety znalazło się w stawie pod Płockiem.

Płock. Ciało kobiety w bloku przy Hermana. Córka porzuciła matkę? Grozi jej 8 lat więzienia!

Wieś broniła szajki pedofilów, teraz usłyszeli wyroki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany