Makabryczny wypadek pod Przasnyszem! Pięć osób w szpitalu, w tym dwoje dzieci! [ZDJĘCIA]

2020-08-05 17:17 Michał Michalak

Do makabrycznego wypadku doszło w miejscowości Jarzynny Kierz pod Przasnyszem. Przyjechali na miejsce zdarzenia funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu zastali na poboczu osobowe bmw leżące na dachu. Wszystkie pięć osób podróżujących autem, w tym dwoje dzieci, zostało zabranych do szpitala. Najcięższych obrażeń doznała kobieta, która trafiła tam śmigłowcem LPR.

Do makabrycznego wypadku doszło w miejscowości Jarzynny Kierz pod Przasnyszem. Jako pierwsi na miejscu pojawili funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, którzy zastali na poboczu osobowe bmw leżące na dachu. Okazało się, że rannych zostało wszystkie pięć osób podróżujących autem, w tym dwoje dzieci. W najpoważniejszym stanie znajduje się jedyna jadąca samochodem kobieta, która trafiła do szpitala śmigłowcem Lotniczego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego - pozostałe zostały przewiezione karetkami pogotowia.

Jak informuje policja w Przasnyszu, do makabrycznego wypadku, w wyniku którego do szpitala trafiło pięć osób, w tym dwoje dzieci, doszło najprawdopodobniej, gdy słońce oślepiło kierowcę auta, który stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.

Do makabrycznego wypadku w miejscowości Jarzynny Kierz pod Przasnyszem doszło w minionym tygodniu.

Grupa Speed i kolejni nieodpowiedzialni kierowcy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.