Ciechanów. Miał się leczyć na serce, a wyskoczył z okna szpitala! Drugi taki przypadek!

2020-08-03 16:16 Michał Michalak
Ciechanów. Wyskoczył z okna szpitala i zginął! Drugi taki przypadek w tej samej placówce!
Autor: Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie 65-latek wyskoczył z 3. piętra Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie i zginął na miejscu

65-letni mężczyzna wyskoczył z okna na 3. piętrze Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Co dziwne, jego stan zdrowia - leczył się na serce - był coraz lepszy. W nocy z 31 lipca na 1 sierpnia mężczyzna wszedł na parapet okna na 3. piętrze i mimo że był powstrzymywany przez kolegę z sali i lekarza skoczył. To drugi taki przypadek w tej samej placówce.

Jak informuje Radio 7, mężczyzna wyskoczył z okna na 3. piętrze Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. 65-latek zginął na miejscu. Do zdarzenia doszło w nocy z 31 lipca na 1 sierpnia. Pacjent najpierw wszedł na parapet, a w tym czasie próbował go jeszcze złapać jego kolega z sali, który wezwał ponadto pomoc. Na miejsce przybiegł jeden z lekarzy, który z drugim mężczyzną próbowali zapobiec nieszczęściu, ale na próżno. Personel szpitala w Ciechanowie jest zszokowany, dlatego że 65-latek przebywał w placówce od niespełna miesiąca, gdzie leczył się na serce, a jego stan zdrowia poprawiał się i nic nie wskazywało na to, że może popełnić samobójstwo.

To nie wszystko.

Jak informuje Radio 7, to już drugi taki przypadek w szpitalu w Ciechanowie. W minionym roku z okna na 4. piętrze wyskoczył - również 65-letni - pacjent neurologii, który został przyjęty do placówki ledwie dzień wcześniej. Podobnie jak pierwszym, tak i drugim samobójstwem zajęła się Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie.

Kolejny nowy trop ws. zaginionej Marzeny! "Obawiam się o swoje bezpieczeństwo"

Groza w Nowym Dworze Mazowieckim. Córka strażnika pobiła koleżankę.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.