Płock. Zgubili na imprezie kolegę, więc pojechali na policję! Jednego z nich zgubiła głupota!

2020-08-03 15:18
Płock. Zgubili na imprezie kolegę, więc poszli na policję! Jednego z nich zgubiła głupota!
Autor: Policja.pl 29-latek zgubił na imprezie kolegę, więc podjechał pod komendę policji w Płocku kompletnie pijany

Do Komendy Miejskiej Policji w Płocku przyjechali w nocy z niedzieli na poniedziałek 3 sierpnia dwaj mężczyźni. Twierdzili, że zgubili na imprezie kolegę, a według informacji, które do nich dotarły, mógł on zostać zatrzymany przez funkcjonariuszy, co okazało się to nieprawdą. Jednego z mężczyzn zgubiła dodatkowo głupota, bo przyjechał pod budynek pijany i miał na sumieniu jeszcze kilka grzechów.

Dwaj mężczyźni zgubili na imprezie kolegę, dlatego pojechali na policję w Płocku, bo myśleli, że został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Okazało się, że ta informacja jest nieprawdziwa, ale na tym się nie skończyło. Jednego ze zgłaszających - 29-latka - zgubiła głupota, bo przyjechał on pod komendę policji w Płocku w stanie nietrzeźwości, co natychmiast wychwycili mundurowi.

U mężczyzny stwierdzono 2 promile alkoholu, a do tego nie miał on uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto okazało się, że samochód, którym przyjechał pod komendę policji w Płocku, nie jest ubezpieczony, jak również nie posiada aktualnych badań technicznych. Auto zostało odholowane, a 29-latka, który zgubił na imprezie kolegę, czekają dalsze konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Płock. Sześciu chorych policjantów! "Przychodził z gorączką i śmiał się, że koronawirusa nie ma". Przełożeni bez reakcji!

Minister nasikał na stolik w klubie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE