Pożar ciężarówki pod Płockiem! DK nr 10 zablokowana! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

2020-08-05 18:19

Informacja o zdarzeniu w Rogotwórsku pod Płockiem na drodze krajowej nr 10 wpłynęła do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku dziś o godz. 14.26. Na miejscu płonie samochód ciężarowy, ale nie wiadomo, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do zdarzenia. W związku z tym droga krajowa nr 10 w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

W wyniku zdarzenia w Rogotwórsku pod Płockiem na drodze krajowej nr 10 zapaliła się ciężarówka. Na miejsce pojechały zastępy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. Informacja o pożarze samochodu ciężarowego. wpłynęła do mundurowych dziś o godz. 14.26. Nie wiadomo, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do zdarzenia.

Jak informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Płocku Marta Lewandowska droga krajowa nr 10 w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

Aktualizacja

Jak informują policja w Płocku, przyczyną pożaru ciężarówki było zwarcie instalacji elektrycznej. Płomienie zostały już ugaszone przez straż pożarną, natomiast spłonęła kabina pojazdu. Kierowca i jego pasażer nie odnieśli obrażeń.

Ruch na drodze krajowej nr 10 został przywrócony.

Grupa Speed i kolejni nieodpowiedzialni kierowcy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE