Płock. Motor wyleciał w powietrze i uderzył kobietę w głowę! WIDEO z wypadku na Trasie Popiełuszki

2020-08-05 16:50
Płock. Motor wyleciał w powietrze i uderzył kobietę w głowę! WIDEO z wypadku na Trasie Popiełuszki
Autor: Urząd Miasta Płocka Do wypadku na Trasie Popiełuszki w Płocku z udziałem trzech motorów doszło w sobotę 1 sierpnia

Do wypadku z udziałem trzy motorów doszło na Trasie Popiełuszki w Płocku w sobotę 1 sierpnia w godzinach popołudniowych. Jadący kawasaki 43-latek z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwie jadące przed nim motocykle: hondę i i yamahę. Jeden z motorów wyleciał w powietrze i uderzył kobietę, pasażerkę yamahy, w głowę.

W wypadku na Trasie Popiełuszki w Płocku brały udział trzy motory, choć zdarzenie sprokurował 43-latek prowadzący kawasaki. Z nieznanych przyczyn mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwa jadące przed nim motocykle: hondę i yamahę. Jeden z motorów wyleciał w powietrze i uderzył w głowę kobietę - pasażerkę yamahy - 19-latka została zabrana do szpitala.

W wyniku wypadku na Trasie Popiełuszki w Płocku ranni zostali również 43-latek prowadzący kawasaki i 30-latek kierujący hondą - ich też przetransportowano do szpitala. Policja w Płocku nadal wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku.

Na portalu Stop Cham można obejrzeć wideo z wypadku na Trasie Popiełuszki w Płocku, na którym widać moment, jak motor wylatuje w powietrze i uderza kobietę w głowę.

Grupa Speed i kolejni nieodpowiedzialni kierowcy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE