Żuromin. Koronawirus w komendzie policji! Funkcjonariusz w szpitalu! Nie może oddychać!

2020-08-04 7:30 Michał Michalak
Żuromin. Koronawirus w komendzie policji! Funkcjonariusz w szpitalu! Nie może oddychać!
Autor: leo2014/cc0/Pixabay.com Pijany policjant to funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Żurominie, u któego wykryto koronawirusa, ma problemy z oddychaniem

Koronawirusa wykryto u jednego z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Żurominie. Niestety mężczyzna nie przechodzi choroby bezobjawowo - w związku z tym, że nie może oddychać i jest bardzo osłabiony, trafił już do szpitala. Z kolei do kwarantanny skierowano kilkadziesiąt osób, w tym 27 innych policjantów, którzy mieli kontakt z zakażonym.

Jak informuje Radio 7, zakażony koronawirusem funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Żurominie ostatni raz w pracy był 22 lipca. Stan mężczyzny niestety nie jest najlepszy - nie może oddychać i jest bardzo osłabiony, dlatego trafił na leczenie do szpitala. W związku z wykryciem u niego COVID-19 do kwarantanny trafiło już kilkadziesiąt osób, które miały z nim kontakt, w tym 27 innych policjantów - od wszystkich pobrano w poniedziałek wymazy, by sprawdzić, czy także i oni nie mają koronawirusa.

Jak mówi Radiu 7 komendant komendy policji w Żurominie Witold Lemański, ta sytuacja nie wpłynie na bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, bo w przeszłości funkcjonariusze radzili już sobie z problemami kadrowymi w podobnym wymiarze.

Uratował życie dziecku! Wszystko nagrała kamera. Bohaterska akcja policjanta z Pomorza.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.