Ciechanów. Małżeństwo zginęło w pożarze mieszkania! Wielka tragedia w bloku przy Armii Krajowej

2021-03-04 11:58 Michał Michalak
Ciechanów. Małżeństwo zginęło w pożarze mieszkania! Wielka tragedia w bloku przy Armii Krajowej
Autor: AndrzejRembowski/cc0/Pixabay.com Małżeństwo zginęło w pożarze mieszkania w bloku przy ul. Armii Krajowej w Ciechanowie

Małżeństwo zginęło w pożarze mieszkania w bloku przy ul. Armii Krajowej w Ciechanowie. Płomienie pojawiły się w lokum w środę w godzinach porannych, a straż pożarna przyjęła zgłoszenie ok. godz. 7.40. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej, a mundurowi wynieśli na zewnątrz kobietę i mężczyznę. Ta pierwsza była jeszcze reanimowana przez załogę karetki pogotowia, ale na próżno. Sprawa trafiła do prokuratury w Ciechanowie.

Ciechanów. Małżeństwo zginęło w pożarze mieszkania! Wielka tragedia w bloku przy Armii Krajowej

O sprawie napisał jako pierwszy portal ciechanowinaczej.pl. Małżeństwo zginęło w pożarze mieszkania w bloku przy ul. Armii Krajowej w Ciechanowie. Ogień pojawił się w środę rano, a zgłoszenie informujące o tym, że z jednego z loków wydobywa się dym, wpłynęło do straży pożarnej ok. godz. 7.40. Po przyjeździe na miejsce mundurowych okazało się, że zadymienie było tak duże, że uniemożliwiało początkowo zidentyfikowanie mieszkania, gdzie wybuchł pożar. Gdy udało się to strażakom, znaleźli na miejscu małżeństwo - obydwoje w wieku 86 lat - które wynieśli na zewnątrz.

- Mężczyzna zginął praktycznie od razu, natomiast jego żona była jeszcze reanimowana przez załogę karetki pogotowia, ale ostatecznie i jej również nie udało się uratować - mówi rzecznik policji w Ciechanowie Ewa Brzezińska.

Czytaj też: Grzybowo. Nie żyje 34-latek przysypany przez szkło! Makabryczny wypadek w zakładzie szklarskim

Pożarem mieszkania, w którym zginęło małżeństwo, zajęła się Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie. W sprawie zostanie również powołany biegły z zakresu pożarnictwa, by wyjaśnić przyczyny i okoliczności pojawienia się płomieni. Jak nieoficjalnie informuje ciechanowinaczej.pl, do pożaru mogło dojść wskutek zwarcia w instalacji elektrycznej.

Czytaj też: Płocczanin gwiazdą internetu po udziale w "Jednym z dziesięciu"! "Przedsiębiorca z Warszawy koło Płocka"

Czytaj też: Myszyniec. Reanimacja w kościele! Ksiądz nie przerwał mszy! Szokujące zachowanie duchownego

Czytaj też: Gostynin. Ciało mężczyzny na trawniku przy ul. Nowej! Przyczyna śmierci PRZERAŻA

Wyszków. Zaczęli kopać grób, ale musieli przerwać. Groziło im wielkie niebezpieczeństwo! [ZDJĘCIA]

Miasta widmo z początku pandemii. Tego widoku nie da się zapomnieć
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE