Płocczanin gwiazdą internetu po udziale w "Jednym z dziesięciu"! "Przedsiębiorca z Warszawy koło Płocka"

2021-03-04 10:08
Płocczanin gwiazdą internetu po udziale w Jednym z dziesięciu! Przedsiębiorca z Warszawy koło Płocka
Autor: Ejdzej/CC BY 3.0/Pixabay.com Pochodzący z Płocka Maciej Akimow w teleturnieju "Jeden z dziesięciu", że jest "rzedsiębiorcą z Warszawy koło Płocka" (na zdjęciu prowadzący program "Jeden z dziesięciu" Tadeusz Sznuk)

Pochodzący z Płocka, a mieszkający w Warszawie Maciej Akimow został prawdziwą gwiazdą internetu, po tym jak wziął udział w "Jednym z dziesięciu". Przedstawiając się na początku odcinka popularnego teleturnieju powiedział, że jest "przedsiębiorcą z warszawy koło Płocka". Akimow podkreśla, że choć mieszka obecnie w stolicy, to pamięta o swoich korzeniach i jest dumny z tego, że pochodzi z Płocka. Deklaruje się również jako fan piłkarzy Wisły.

Płocczanin gwiazdą internetu po udziale w "Jednym z dziesięciu"! "Przedsiębiorca z Warszawy koło Płocka"

Jak informuje Portal Płock, pochodzący z Płocka, choć mieszkający w Warszawie Maciej Akimow został po swoim udziale w "Jednym z dziesięciu" został na chwilę gwiazdą internetu. Przedstawiając się na początku teleturnieju, mężczyzna powiedział, że jest "przedsiębiorcą z Warszawy koło Płocka", po czym dodał, że "jego zainteresowania to sport, podróże, filozofia i oczywiście dobra zabawa".

- Nie sądziłem, że mój występ wzbudzi tyle pozytywnych emocji. Cieszę się, że kilku osobom sprawiłem uśmiech na twarzy. Szczególnie w tych trudnych czasach. Z Płocka zawsze będę dumny. Tu się urodziłem, chodziłem do szkoły i przeżyłem wiele ciekawych chwil. Będę to podkreślał bez znaczenia na zamieszkanie. Wszyscy powinniśmy być dumni z naszego pochodzenia, bo to definiuje nas, kim jesteśmy teraz - mówi Portalowi Płock uczestnik "Jednego z dziesięciu".

Jak dodaje płocczanin, jest również zdeklarowanym kibicem Wisły Płock.

Czytaj też: Straciła panowanie nad fordem i zabiła rowerzystę! Dramat 22-latki pod Drobinem [AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Gostynin. Trzy osoby na przejściu, a on jedzie prosto na nie i nie zwalnia! Koszmarne zachowanie 22-latka [WIDEO]

Czytaj też: Myszyniec. Reanimacja w kościele! Ksiądz nie przerwał mszy! Szokujące zachowanie duchownego

Płock. Zakładka cenniejsza niż książka Remigiusza Mroza? Między kartkami było TO! [ZDJĘCIA]

Piosenki na Dzień Kobiet i nie tylko
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE