Grzybowo. Nie żyje 34-latek przysypany przez szkło! Makabryczny wypadek w zakładzie szklarskim

2021-03-04 11:00 Michał Michalak
Grzybowo. Nie żyje 34-latek przysypany przez szkło! Makabryczny wypadek w zakładzie szklarskim
Autor: makamuki0/cc0/Pixabay.com Nie żyje 34-latek przysypany przez szkło. Do wypadku, w którym zginął mężczyzna, doszło w miejscowości Grzybowo pod Ciechanowem na terenie tamtejszego zakładu szklarskiego

Nie żyje 34-latek przysypany przez szkło. Do wypadku, w którym zginął mężczyzna, doszło w miejscowości Grzybowo pod Ciechanowem na terenie tamtejszego zakładu szklarskiego. Na miejsce jako pierwsi dotarli funkcjonariusze straży pożarnej, którzy wydobyli mężczyznę spod zwałów szkła i przystąpili do reanimacji. Sprawą wypadku w Grzybowie zajęła się prokuratura w Ciechanowie.

Grzybowo. Nie żyje 34-latek przysypany przez szkło! Makabryczny wypadek w zakładzie szklarskim

O sprawie napisał jako pierwszy portal ciechanowinaczej.pl. Nie żyje 34-latek przysypany przez szkło. Do wypadku doszło we wtorek 2 marca w godzinach popołudniowych w zakładzie szklarskim w Grzybowie pod Ciechanowem. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do straży pożarnej ok. godz. 16. To właśnie strażacy dojechali na miejsce jako pierwsi i to oni wyciągnęli mężczyznę spod zwałów szkła. Mundurowi rozpoczęli reanimację, a po przyjeździe karetki pogotowia zabrała ona 34-latka do szpitala w Ciechanowie, gdzie ostatecznie zmarł.

- Przesłuchaliśmy już świadków wypadku w Grzybowie, choć nie wszystkich, ale jest za wcześniej, by mówić nawet o wstępnych przyczynach zdarzenia - mówi rzecznik policji w Ciechanowie Ewa Brzezińska.

Czytaj też: Ciechanów. Małżeństwo zginęło w pożarze mieszkania! Wielka tragedia w bloku przy Armii Krajowej

Sprawą 34-latka przysypanego przez szkło zajęła się Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie, która zleciła już przeprowadzenie sekcji zwłok mężczyzny.

Czytaj też: Płocczanin gwiazdą internetu po udziale w "Jednym z dziesięciu"! "Przedsiębiorca z Warszawy koło Płocka"

Czytaj też: Sochaczew. W jej obecności przedmioty unosiły się w powietrze! Co się dzieje z Joanną Sokół?

Czytaj też: Myszyniec. Reanimacja w kościele! Ksiądz nie przerwał mszy! Szokujące zachowanie duchownego

Strzegowo. Byk ZABIŁ właściciela! Agresywne zwierzę uciekło ze stodoły!

Wjechał na przejście, gdy przechodziły nim 3 osoby! Nawet się nie zatrzymał
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE