Czy to jeszcze audi? 19-latek w zmasakrowanym aucie na DK nr 50! Śmigłowiec zabrał go do Warszawy [ZDJĘCIA]

i

Autor: OSP KSRG Naruszewo Koszmarny wypadek audi na drodze krajowej nr 50 w Żukowie pod Płońskiem. Prowadzący auto 19-latek, jadąc w kierunku Nacpolska, zjechał nagle z trasy na pobocze, a później uderzył w przydrożne drzewo

Czy to jeszcze audi? 19-latek w zmasakrowanym aucie na DK nr 50! Śmigłowiec zabrał go do Warszawy [ZDJĘCIA]

2021-07-09 14:44

Koszmarny wypadek audi na drodze krajowej nr 50 w Żukowie pod Płońskiem. Prowadzący auto 19-latek, jadąc w kierunku Nacpolska, zjechał nagle z trasy na pobocze, a później uderzył w przydrożne drzewo. Audi zostało zmiażdżone do tego stopnia, że chłopak zakleszczył się w środku pojazdu. Po uwolnieniu przez strażaków okazało się, że jest ciężko ranny - nieprzytomny został zabrany śmigłowcem LPR do jednego ze szpitali w Warszawie.

Czy to jeszcze audi? 19-latek w zmasakrowanym aucie na DK nr 50! Śmigłowiec zabrał go do Warszawy

19-letni kierowca audi wziął udział w makabrycznie wyglądającym wypadku na drodze krajowej nr 50 w Żukowie pod Płońskiem. W środę 7 lipca przed północą, jadąc w kierunku Nacpolska, z nieznanych przyczyn zjechał nagle z trasy na poborze, uderzając o przydrożne drzewo. Audi chłopaka zostało całkowicie zniszczone.

- Nieprzytomny 19-letni mieszkaniec gminy Naruszewo, który był zakleszczony w aucie, z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala w Warszawie - informuje policja w Płońsku.

Mundurowi cały czas badają przyczyny i okoliczności wypadku na drodze krajowej nr 50 w Żukowie.

Czytaj też: Brudzeń Duży. Kompletnie pijany 15-latek wyjechał na drogę motorem! Fatalny finał pościgu

Czytaj też: Ciechanów. Trzech ciężko rannych mężczyzn po uderzeniu bmw. Policja: Kierowca zrobił to celowo

Czytaj też: Bieżuń. 5-latka szła sama drogą wojewódzką! Nie chciała nic powiedzieć, ale policjanci ujawnili przerażającą prawdę

Żukowo. Czy to jeszcze audi? 19-latek w zmasakrowanym aucie na DK nr 50! Śmigłowiec zabrał go do Warszawy [ZDJĘCIA]

Grób Marzeny i Mariusza którzy zginęli w Jamnicy tonie w oceanie kwiatów