Ciechanów. Trzech ciężko rannych mężczyzn po uderzeniu bmw. Policja: Kierowca zrobił to celowo

2021-07-08 18:50
Ciechanów. Trzech ciężko rannych mężczyzn po uderzeniu bmw. Policja: Kierowca zrobił to celowo
Autor: OSP KSRG Glinojeck Policja w Ciechanowie poinformowała dziś, że do potrącenia trzech mężczyzn przez bmw w Glinojecku nie doszło wskutek wypadku, a celowego działania kierowcy.

Policja w Ciechanowie poinformowała dziś, że do potrącenia trzech mężczyzn przez bmw w Glinojecku nie doszło wskutek wypadku, a celowego działania kierowcy samochodu. W niedzielę 4 lipca poszkodowani stali na chodniku, gdy nagle wjechał na niego osobowe bmw i w nich uderzyło. 25-latek siedzący za kierownicą uciekł z miejsca zdarzenia, a wszyscy mężczyźni zostali ciężko ranni i trafili do szpitala w Ciechanowie.

Ciechanów. Trzech ciężko rannych mężczyzn po uderzeniu bmw. Policja: Kierowca zrobił to celowo

Policja w Ciechanowie poinformowała, że kierowca bmw, który wjechał w trzech mężczyzn w Glinojecku, zrobił to celowo. W niedzielę 4 lipca ok. godz. 3.30 poszkodowani stali na chodniku i rozmawiali, gdy jadące ulicą Fabryczną auto zjechało z jezdni i uderzyło prosto w nich. Wszyscy mężczyźni zostali ciężko ranni, wskutek czego trafili do szpitala w Ciechanowie. Prowadzący bmw 25-latek odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając im jakiejkolwiek pomocy.

- W wyniku dalszych czynności 25-letni kierowca bmw został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy - informuje policja w Ciechanowie.

Mundurowi nie udzielają na razie informacji, dlaczego kierowca bmw postanowił wjechać w trzech mężczyzn.

Czytaj też: Mazowieckie. Zmarł trzeci z braci Zalewskich. To znana piłkarska rodzina. Żałoba również za oceanem

Czytaj też: Ostrów Mazowiecka. 33-latek przewrócił się na parkingu. Przejechał po nim volkswagen!

Czytaj też: Bieżuń. 5-latka szła sama drogą wojewódzką! Nie chciała nic powiedzieć, ale policjanci ujawnili przerażającą prawdę

Glinojeck. Wypadł z drogi i uderzył w trzech mężczyzn na chodniku! Wszyscy poważnie ranni. Kierowca uciekł! [ZDJĘCIA]

To on rozjechał 65-latka w Brzegu! Mężczyzna konał pod stacją benzynową
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE