Gołymin-Ośrodek. Ciało kobiety znalezione w domu! Policja wie już, kto jest "zabójcą"

2021-01-25 13:59 Michał Michalak
Gołymin-Ośrodek. Ciało kobiety znalezione w domu! Policja wie już, kto jest zabójcą
Autor: dimitrisvetsikas1969/cco/Pixabay.com Kobieta, której ciało znaleziono w domu w Gołyminie-Ośrodku, prawdopodobnie zatruła się tlenkiem węgla

Ciało kobiety znaleziono w dom jednorodzinnym w Gołyminie-Ośrodku pod Ciechanowem. Wszystko wyszło na jaw, gdy 88-latkę przyjechała odwiedzić rodzina. Sprawa śmierci kobiety trafiła do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, która wie już, co się najprawdopodobniej wydarzyło. Za zgon mieszkanki Gołymina-Ośrodka odpowiada "cichy zabójca", czyli tlenek węgla.

Ciało kobiety znaleziono w domu jednorodzinnym w Gołyminie-Ośrodku pod Ciechanowem w środę 20 stycznia. Natrafili na nie członkowie rodziny 88-latki, którzy przyjechali ją odwiedzić. Mimo sędziwego wieku kobieta wcale nie zmarła z przyczyn naturalnych, co ujawniły wstępne czynności funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Jak informują mundurowi, mieszkanka Gołymina-Ośrodka zmarła prawdopodobnie w wyniku działania "cichego zabójcy", co oznacza, że zatruła się tlenkiem węgla. Funkcjonariusze z biegłym ustalają, czy do zgonu 88-latki doprowadził niesprawny piec, czy wadliwie działająca instalacja.

- Policjanci ostrzegają przed zabójczym działaniem tlenku węgla. Silny wiatr, brak odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, bądź niesprawne piece opałowe, czy piecyki gazowe, często powodują poważne w skutkach zatrucia tlenkiem węgla - informuje policja w Ciechanowie.

Czytaj też: Z jej domu pod Płockiem nic nie zostało. Uratowała się z pożaru, ale straciła dorobek życia! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. Wyciek gazu ze stacji paliw przy Zglenickiego! Zablokowany przejazd

Czytaj też: Lelis. Skompromitowany dyrektor w rękach CBA. Chciał sobie dorobić przy remoncie

Ciechanów. Żuraw czekał na śmierć. Piękny gest myśliwego! [ZDJĘCIA]

Horror mieszkańców wsi Baniocha. Mieszkamy jak szczury w norach

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!