Lelis. Skompromitowany dyrektor w rękach CBA. Chciał sobie dorobić przy remoncie

2021-01-25 12:44 Michał Michalak
Lelis. Skompromitowany dyrektor w rękach CBA. Chciał sobie dorobić przy remoncie
Autor: gosiak1980/cc0/Pixabay.com Były dyrektor Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie przyjął łapówkę w zamian za zlecenie przeprowadzenia remontu

CBA i Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce prowadzą śledztwo przeciwko byłemu dyrektorowi Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie. Mężczyzna przyjął łapówkę w wysokości 10 tys. zł w zamian za zlecenie przeprowadzenia remontu pomieszczeń należących do kierowanej przez niego placówki. Podejrzany złożył już wyjaśnienia - grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Lelis. Skompromitowany dyrektor w rękach CBA. Chciał sobie dorobić przy remoncie

CBA i Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce prowadzą śledztwo przeciwko byłemu dyrektorowi Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie, który chciał sobie dorobić kosztem kierowanej przez siebie placówki. Mężczyzna w 2016 r. przyjął 10 tys. zł łapówki w zamian za zlecenie przeprowadzenia remontu pomieszczeń należących do Centrum Kultury w Lelisie.

- W czasie czynności procesowych z udziałem podejrzanego przeprowadzonych w Prokuraturze Okręgowej w Ostrołęce złożył on wyjaśnienia na okoliczności stawianego mu zarzutu. Zastosowane zostały środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 20 tys. zł i dozoru policji. Za zarzucane podejrzanemu przestępstwo grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności - informuje Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

Czytaj też: Z jej domu pod Płockiem nic nie zostało. Uratowała się z pożaru, ale straciła dorobek życia! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Porwanie dziewczynki w Mławie? Czy ktoś powtórzy błąd kobiety?

Czytaj też: OKRUTNA nagonka na proboszcza z Bogatego! "Ksiądz z Covidem chodził po kolędzie, aż go ludzie zgłosili do sanepidu"

Ciechanów. Żuraw czekał na śmierć. Piękny gest myśliwego! [ZDJĘCIA]

Napad na kantor w Olsztynie. Sprawca zatrzymany

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!