OKRUTNA nagonka na proboszcza z Bogatego! "Ksiądz z Covidem chodził po kolędzie, aż go ludzie zgłosili do sanepidu"

2021-01-20 13:49 Michał Michalak
Nagonka na proboszcza z Bogatego! Ksiądz z Covidem chodził po kolędzie, aż go ludzie zgłosili do sanepidu
Autor: kisistvan77/cc0/Pixabay.com Parafianie z Bogatego pod Przsnyszem oskarżyli swojego proboszcza o to, że chodził z kolendą, będąc zarażonym koronawirusem

Nagonka na proboszcza z Bogatego pod Przasnyszem. Jego parafianie poinformowali portal InfoPrzasnysz, że duchowny nie przestrzegał zasad izolacji, bo mając wykrytego koronanawirusa, miał rzekomo chodzić z kolędą wśród mieszkańców. "Ksiądz z Covidem chodził po kolędzie, aż go ludzie zgłosili do sanepidu (...)" - napisała parafianka z Bogatego. Sprawę postanowił skomentować sanepid i sam proboszcz.

Nagonka na proboszcza z Bogatego! "Ksiądz z Covidem chodził po kolędzie, aż go ludzie zgłosili do sanepidu"

Jak informuje InfoPrzasnysz, do redakcji portalu wpłynęło kilka wiadomości od parafian z Bogatego pod Przasnyszem, które zainicjowały nagonkę na proboszcza Cezarego Olzackiego. Zdaniem mieszkańców wsi duchowny chodził z kolędą, będąc zakażonym koronawirusem. "Ksiądz z Covidem chodził po kolędzie, aż go ludzie zgłosili do sanepidu i dopiero sanepid go zatrzymał i wysłał na przymusowy test i potwierdził się pozytywny” - pisze parafianka z Bogatego.

Czytaj też: Ciechanów. Postawili przed jej blokiem krzyż i podpalili! Groźby pod adresem PRZERAŻONEJ 32-latki

Czytaj też: Odwiedziliśmy proboszcza, który dyktuje stawki za kolędę. "Nikomu nie wydzieram z portfela" [NOWE FAKTY, WIDEO]

Jak informuje InfoPrzasnysz, proboszcz z Bogatego pod Przasnyszem przyznał, że jest zakażony koronawirusem, ale pierwsze objawy zdiagnozował u siebie w środę 13 stycznia, po czym wystąpił do lekarza o skierowanie na test (wynik przyszedł 18 stycznia). Duchowny twierdzi, że od tego czasu nie opuszczał mieszkania, pozostając w izolacji. Te informacje potwierdza także sanepid w Przasnyszu, dodając, że w czasie kolędy, czyli przed 13 stycznia, proboszcz z Bogatego przestrzegał obostrzeń koronawirusowych, nie mając z żadnym ze swoich parafian dłuższego kontaktu.

Czytaj też: Płońsk. POTĘŻNE zderzenie volkswagena z szynobusem! Auto wylądowało na dachu [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Wróblewo. 3-osobowa rodzina zatruła się tlenkiem węgla! To matka i jej dwie córki

Czytaj też: Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Prokuratura ujawnia PRZYKRE fakty!

Mańkowo. Dwóch rannych po zderzeniu z ciężarowym volvo! Jeden trafił do Płocka [ZDJĘCIA]

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!