Kamienica. Cofał auto i przejechał kobietę! Uciekł z miejsca makabrycznego wypadku!

2020-08-10 15:31 Michał Michalak
Kamienica. Cofał auto i przejechał kobietę! Uciekł z miejsca makabrycznego wypadku!
Autor: kaboompics/cc0/Pixabay.com 37-letni Ukrainiec przejechał w miejscowości Kamienica kobietę, po czym uciekł z miejsca wypadku

Do makabrycznego wypadku doszło w niedzielę po południu w miejscowości Kamienica niedaleko Płońska. Kierujący dostawczym peugeotem 37-letni Ukrainiec cofał auto i nie zauważył idącej polną drogą kobiety, którą przejechał. Ciężko ranna 47-latka została wyciągnięta spod pojazdu przez osoby, z którymi pracowała w polu. Mężczyzna nie miał jednak zamiaru jej pomóc, tylko uciekł z miejsca wypadku.

Ukrainiec, który cofał auto i przejechał kobietę, został zatrzymany w niedzielę wieczorem przez policję w Płońsku, a w jego organizmie stwierdzono 0,8 promila alkoholu. Funkcjonariusze zbadają teraz, czy był pijany także w czasie makabrycznego wypadku. Doszło do niego w niedzielne popołudnie w miejscowości Kamienica niedaleko Płońska, gdzie 37-latek kierował dostawczym peugeotem. W tym czasie polną drogą szła 47-latka, również obywatelka Ukrainy, która pracowała na pobliskim polu.

Mężczyzna niestety nie zauważył jej, gdy cofał auto, i przejechał kobietę. Spod samochodu wyciągnęły ją inne osoby pracujące w polu. Ciężko ranna poszkodowana, m.in. połamane obie nogi i ręka, trafiła do szpitala w Płońsku. Zanim przyjechało pogotowie, 37-letni Ukrainiec uciekł z miejsca makabrycznego wypadku.

Sobanice. Koszmarny wypadek przy cięciu drewna! Śmigłowiec zabrał 30-latka do Warszawy!

Ostrołęka. 28-latek stracił rękę! Koszmarny wypadek na polu! [ZDJĘCIA]

Groźny wypadek prezydenta na wodzie. Maszyna leżała na boku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.