Koronawirus Mazowieckie. Rekord zakażeń w województwie i w Polsce! Mazowsze najgorsze

2020-10-14 10:53 Michał Michalak
Koronawirus Mazowieckie. Rekord zakażeń w województwie i w Polsce! Mazowsze najgorsze
Autor: vperemencom/cc0/Pixabay.com W województwie mazowieckim pobito kolejny rekord zakażeń koronawirusem - Mazowsze jest pod tym względem najgorsze w kraju

Rekord zakażeń koronawirusem w województwie mazowieckim i w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że minionej doby na Mazowszu ujawniono 1 188 przypadków COVID-19, czyli najwięcej spośród wszystkich regionów w całym kraju. Niechlubny rekord zakażeń został pobity także w całej Polsce, gdzie ujawniono 6 526 zachorowań na koronawirusa.

Kolejny rekord zakażeń koronawirusem w województwie mazowieckim i w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że na Mazowszu ujawniono 1 188 przypadków COVID-19, co oznacza, że region jest pod tym względem najgorszy w kraju, wyprzedzając nieznacznie Małopolskę (1 1137). Liczba zakażeń w całej Polsce, również rekordowa, wyniosła 6 526. Minionej doby w całym kraju zmarło aż 116 osób osób, z czego 11 nie miało chorób współistniejących. Od początku epidemii koronawirusa w Polsce liczba zakażen osiągnęła już 141 804, a liczba zgonów: 3 217.

Czerwonka-Parcel. Rzucił się pod pociąg Kolei Mazowieckich! Tragiczna śmierć

Jarosław Biliński, wiceprezes ORL: Z medycznego punktu widzenia drugi lockdown jest konieczny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.