Koronawirus w Ciechanowie. Drugi potwierdzony przypadek zakażenia! To mieszkanka powiatu

2020-03-26 8:50 Michał Michalak
Koronawirus w Ciechanowie. Drugi potwierdzony przypadek zakażenia! To mieszkanka powiatu
Autor: Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie W Ciechanowie jest już drugi potwierdzony przypadek koronawirusa

W Ciechanowie są już dwa potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Chorobę stwierdzono najpierw u 35-letniego mieszkańca okolic Mławy, natomiast tym razem o chodzi o kobietę z powiatu ciechanowskiego. Jest ona w na tyle dobrym stanie, że nie została hospitalizowana, a przebywa w izolacji domowej. Z kolei w szpitalu w Ciechanowie jest jeszcze jedna osoba, u której podejrzewa się zakażenie.

Jak informuje Radio 7, w Ciechanowie jest już drugi potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem. Dotyczy on mieszkanki powiatu ciechanowskiego, która czuje się na tyle dobrze, że znajduje się w izolacji domowej. Na Oddziale Zakaźnym szpitalu przebywa natomiast 35-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, u którego potwierdzono koronawirusa w poniedziałek. Jego stan jest stabilny.

Jak informuje sanepid w Ciechanowie, w szpitalu znajduje się jeszcze jedna osoba z podejrzeniem zarażenia, która oczekuje na wyniki testów. Kolejne 15 przebywa w kwarantannie domowej.

COVID-19: czy to tajemnicza choroba X?

Pomoc finansowa podczas epidemii. Ekspert radzi. [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.