Leżał nieprzytomny w aucie! Jego głowę pogryzły osy. Dramat pod Płockiem

i

Autor: shutterstock

Szok pod Płockiem

Leżał nieprzytomny w aucie! Jego głowę pogryzły osy. Dramat pod Płockiem

2022-08-21 11:34

Dramatyczne sceny rozegrały się w Gąbinie niedaleko Płocka, gdzie prowadzący auto mężczyzna został użądlony przez osy. Jego auto stało na ul. Wspólnej, a do środka zaglądała kobieta, gdy całe zdarzenie zobaczył przejeżdżający tamtędy Grzegorz Puternicki, naczelnik OSP Gąbin. Druh zobaczył, że w pojeździe leży nieprzytomny mężczyzna, którego pogryzły osy.

Leżał nieprzytomny w aucie! Jego głowę pogryzły osy. Dramat pod Płockiem

Naczelnik OSP Gąbin uratował życie mężczyźnie, którego użądliły osy - informuje terazGabin.pl. Wszystko działo się w piątek, 19 sierpnia, w godzinach porannych. Strażak ochotnik jechał ul. Wspólną przez Gąbin niedaleko Płocka, gdy zauważył zaparkowanego na drodze auto, do którego zaglądała kobieta, więc zatrzymał się kilkanaście metrów dalej, by zobaczyć, co się stało. Okazało się, że w pojeździe leży nieprzytomny mężczyzna mający duże problemy z oddychaniem, na którego głowie widać było ślady po użądleniach - został pogryziony przez osy. Szczęśliwy traf chciał, że Grzegorz Puternicki z OSP Gąbin miał przy sobie ampułkostrzykawki z adrenaliną, jako że sam jest uczulony na jad owadów. Druh zaaplikował ją poszkodowanemu, który poczuł się lepiej i zaczął nawet odzyskiwać przytomność. Wezwana wcześniej karetka pogotowia zabrała go do szpitala. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do pogryzienia przez osy.

Czytaj też: 40-latkowi pękła czaszka po zderzeniu z łosiem pod Płońskiem! Koszmar na oczach kobiety i dzieci [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. Prawie ugotował psa, kobieta wezwała pomoc. Strażnicy zjawili się w samą porę

Proboszcz z Domostawy tłumaczy skąd miał dwa miliony zł
Sonda
Czy boisz się os, pszczół, szerszeni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają