Mańkowo. Poszli wycinać drzewa, ale przerwali. Znaleźli ciało mężczyzny w stanie rozkładu!

2021-03-08 13:19 Michał Michalak
Mańkowo. Poszli wycinać drzewa, ale przerwali. Znaleźli ciało mężczyzny w stanie rozkładu!
Autor: HansLinde/cc0/Pixabay.com Drwale pracujący przy wycince drzew w Mańkowie niedaleko Sierpca musieli przerwać prace, gdy natrafili na ciało mężczyzny w stanie rozkładu

Drwale pracujący przy wycince drzew w Mańkowie niedaleko Sierpca musieli przerwać prace, gdy natrafili na ciało mężczyzny w stanie rozkładu. Na miejsce natychmiast przyjechała policji i śledczy z Prokuratury Rejonowej w Sierpcu, którzy przystąpili do oględzin miejsca makabrycznego odkrycia. Mundurowi potwierdzili tożsamość denata, ale tylko wstępnie, jako że na zrobienie tego ze 100-procentową pewnością nie pozwalał stan ciała mężczyzny.

Mańkowo. Poszli wycinać drzewa, ale przerwali. Znaleźli ciało mężczyzny w stanie rozkładu!

O sprawie poinformowało jako pierwsze Radio 7. Drwale pracujący przy wycince drzew w Mańkowie niedaleko Sierpca znaleźli ciało mężczyzny w stanie rozkładu. Do tragicznego odkrycia doszło w czwartek 4 marca po godz. 16, dlatego natychmiast przerwali oni prace i wezwali na miejsce policję. Znalezione przy zwłokach ubrania i inne rzeczy pozwoliły funkcjonariuszom wstępnie ocenić, że należą one do bezdomnego z sąsiedniego, powiatu żuromińskiego. Z uwagi na to, że ciało znajdowało się w stanie rozkładu, tożsamość mężczyzny będzie można 100-procentowo potwierdzić dopiero po analizie DNA.

- Na razie, również wstępnie, wykluczyliśmy z udziału w przyczynieniu się do śmierci mężczyzny osób trzecich, ale nie znamy jeszcze dokładnych przyczyn zgonu - informuje policja w Sierpcu.

Sprawą znalezienia w Mańkowie ciała mężczyzny w fazie rozkładu zajęła się Prokuratura Rejonowa w Sierpcu.

Czytaj też: Słubice. Pływał po Wiśle, ale nie w łódce. Nie żyje 31-latek! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj też: Sierpc. Uratowała życie swojemu sąsiadowi! Po jej telefonie strażacy wyważyli drzwi

Czytaj też: Gostynin. Ciężarówka zmiotła rowerzystę na obwodnicy! Dlaczego nie działała sygnalizacja?

Słubice. Pływał po Wiśle, ale nie w łódce. Nie żyje 31-latek! [ZDJĘCIA]

Zgroza na Psim Polu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE