Amstaff sterroryzował Mławę! Tak pogryzł ofiarę, że musiano podjąć drastyczną decyzję. W mieście panika!

2020-12-01 16:34 Michał Michalak
Mława. Amstaff sterroryzował miasto! Zagryzł innego psa i nie chciał się poddać po środk
Autor: susanne906/cc0/Pixabay.com Amstaff zagryzł na ulicach Mławy innego psa. Po schwytaniu zwierzę nie chciał się poddać nawet po środku nasennym

W poniedziałkowe popołudnie pies rasy amstaff dosłownie sterroryzował Mławę. W alei św. Wojciecha zaatakował kobietę, a następnie pogryzł jej psa tak, że trzeba go było uśpić. Zwierzę widziano później na Osiedlu Książąt Mazowieckich, ulicy Zachodniej i Kościuszki, a złapano je na Granicznej - nawet po podaniu środka nasennego nie chciało się poddać. Napływają zgłoszenia od poszkodowanych przez amstaffa. W mieście ludzie panikują.

O sprawie napisał jako pierwszy portal Nasza Mława. Amstaff dosłownie sterroryzował miasto w poniedziałkowe popołudnie. Po godz. 15 w alei św. Wojciecha zaatakował kobietę (nie doznała obrażeń), a później dotkliwie pogryzł jej teriera, którego trzeba było uśpić. Agresywnego psa widziano później na Osiedlu Książąt Mazowieckich, ulicy Zachodniej i Kościuszki, a dziś rano funkcjonariusze Straży Miejskiej w Mławie złapali go na ulicy Granicznej.

Jak informuje Nasza Mława, schwytany amstaff "jest dosyć duży i nie chciał się poddać nawet po dawce środka nasennego". O jego losie zdecyduje teraz lekarz weterynarii. Zdaniem komendanta Straży Miejskiej w Mławie Marka Wysockiego amstaff, który sterroryzował miasto, ma właściciela - pies trzymał się jednego rejonu Mławy, a do tego wygląda na zadbanego. W międzyczasie napływają zgłoszenia od kolejnych poszkodowanych przez amstaffa.

Mława. Spuścił amstaffa ze smyczy, a ten zaatakował kobietę i jej psa. Właściciela poszukuje policja!

Raciąż. Luksusowe auta spłonęły przed domem! Strażacy: Podpalenie [ZDJĘCIA]

Nowa choroba atakuje dzieci