Mazowsze. Co za zwyrodnialec! Wykorzystał seksualnie niepełnosprawną ofiarę z DPS-u!

2020-07-28 12:36 Michał Michalak
Ostrołęka. Nikczemny seks w DPS-ie! Wykorzystał niepełnosprawność ofiary!
Autor: kaicho20/cc0/Pixabay.com Robert D. wykorzystał niepełnosprawność pensjonariusza DPS-u w Ostrołęce i odbył z nim stosunek płciowy, zdj. ilustracyjne

Do niezwykle nikczemnego i haniebnego zachowania doszło w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce na Mazowszu. Pensjonariusz Robert D. wykorzystał fakt, że inny mieszkaniec placówki Arkadiusz B. z powodu choroby psychicznej jest niezdolny do rozpoznania znaczenia czynu i pokierowania swoim postępowaniem, i odbył z nim stosunek płciowy. Sąd Rejonowy w Ostrołęce podjął wobec zwyrodnialce decyzję.

Do seksualnego wykorzystania niepełnosprawnej ofiary doszło 11 lub 12 kwietnia br. w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce na Mazowszu. Tamtejszy sąd rejonowy postanowił, że Robert D., który doprowadził do odbycia stosunku płciowego z innym mieszkańcem placówki, trafi za karę do więzienia na okres roku i trzech miesięcy.

Zwyrodnialec wykorzystał fakt, że jego ofiara nie miała z powodu choroby psychicznej zdolności do rozpoznania znaczenia czynu i pokierowania swoim postępowaniem, i wykorzystał ją seksualnie.

Wyrok Sądu Rejonowego w Ostrołęce na Mazowszu jest nieprawomocny,

Ewakuacja przez strażaków mężczyzny ważącego 250 kg

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.