Mazowsze. Co za zwyrodnialec! Wykorzystał seksualnie niepełnosprawną ofiarę z DPS-u!

2020-07-28 12:36
Ostrołęka. Nikczemny seks w DPS-ie! Wykorzystał niepełnosprawność ofiary!
Autor: kaicho20/cc0/Pixabay.com Robert D. wykorzystał niepełnosprawność pensjonariusza DPS-u w Ostrołęce i odbył z nim stosunek płciowy, zdj. ilustracyjne

Do niezwykle nikczemnego i haniebnego zachowania doszło w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce na Mazowszu. Pensjonariusz Robert D. wykorzystał fakt, że inny mieszkaniec placówki Arkadiusz B. z powodu choroby psychicznej jest niezdolny do rozpoznania znaczenia czynu i pokierowania swoim postępowaniem, i odbył z nim stosunek płciowy. Sąd Rejonowy w Ostrołęce podjął wobec zwyrodnialce decyzję.

Do seksualnego wykorzystania niepełnosprawnej ofiary doszło 11 lub 12 kwietnia br. w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce na Mazowszu. Tamtejszy sąd rejonowy postanowił, że Robert D., który doprowadził do odbycia stosunku płciowego z innym mieszkańcem placówki, trafi za karę do więzienia na okres roku i trzech miesięcy.

Zwyrodnialec wykorzystał fakt, że jego ofiara nie miała z powodu choroby psychicznej zdolności do rozpoznania znaczenia czynu i pokierowania swoim postępowaniem, i wykorzystał ją seksualnie.

Wyrok Sądu Rejonowego w Ostrołęce na Mazowszu jest nieprawomocny,

Ewakuacja przez strażaków mężczyzny ważącego 250 kg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE