Ostrów Mazowiecka. KOPAŁ 68-latkę po głowie i ranił ją nożem w czoło. Kulisy BRUTALNEGO NAPADU na małżeństwo

2020-11-25 15:12 Michał Michalak
Ostrów Mazowiecka. Krwiaki oczu i seniorka zraniona nożem w głowę! Kulisy BRUTALNEGO POBICIA
Autor: leo2014/cc0/Pixabay.com Dwoje seniorów padło ofiarą brutalnego pobicia w lesie pod Ostrowią Mazowiecką - jego kulisach poinformowała tamtejsza prokuratura

Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej ujawniła kulisy brutalnego pobicia, którego ofiarą padło małżeństwo seniorów. 3 listopada br. wybrali się oni do miejscowości Guty Bujno, gdzie napadło ich dwóch mężczyzn: Sławomir Ż. i Zdzisław W. Napastnicy nie mieli dla 68-latki i jej 13 lat starszego męża żadnej litości, m.in. kopiąc obydwoje po głowie i całym ciele, a jeden z nich ranił kobietę nożem w czoło.

Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej ujawniła kulisy brutalnego napadu na małżeństwo seniorów, do którego doszło w miejscowości Guty Bujno pod Ostrowią Mazowiecką 3 listopada br. 68-latka i jej 13 lat starszy mąż wybrali się tam na grzyby, ale przeżyli prawdziwy horror. Nie dość, że zostali napadnięci, to przebieg zdarzenia był wyjątkowo makabryczny. Napastnicy zaczęli kopać małżeństwo po głowie i całym ciele, a jeden z nich ranił kobietę nożem w czoło.

Mężczyźni spowodowali u ofiar obrażenia ciała w postaci ran, zasinień i stłuczeń na głowach, krwiaków oczu i ogólnych potłuczeń, ponadto zabierając 81-latkowi broń marki Astra – Guernica o wartości prawie 3,5 tys. zł. W Prokuraturze Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej zostały przeprowadzone czynności procesowe z udziałem sprawców brutalnego napadu. Podejrzani nie przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i odmówili składania wyjaśnień, a decyzją Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Za brutalny napad grozi im kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat.

Konary. Ludzkie czaszki na prywatnej posesji! ZDJĘCIA z makabrycznego odkrycia

Augustów. Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie kobiety spacerującej z dzieckiem