Nowy Dwór Mazowiecki. Spadł z rusztowania na 4. piętrze! Śmigłowiec zabrał go do Warszawy

2020-11-25 13:21 Michał Michalak
Nowy Dwór Mazowiecki. Spadł z rusztowania na 4. piętrze! Śmigłowiec zabrał go do Warszawy
Autor: bstad/cc0/Pixabay.com Robotnik budowlany spadł z rusztowania na 4. piętrze w Nowym Dworze Mazowieckim, po czym śmigłowiec LPR zabrał go do Warszawy

Robotnik budowlany spadł z rusztowania na 4. piętrze przy ul. Dębowej w Nowym Dworze Mazowieckim. 39-latek doznał poważnych obrażeń obu nóg, dlatego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie. Mieszkaniec Czarnowa w powiecie piaseczyńskim był przytomny. Sprawą zajęła się inspekcja pracy w Nowym Dworze Mazowieckim i tamtejsza prokuratura.

Robotnik budowlany spadł z rusztowania na 4. piętrze przy ul. Dębowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Informacja o wypadku wpłynęła do tamtejszej policji w poniedziałek przed godz. 12. 39-latek doznał poważnych obrażeń obu nóg i został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie.

Jak informuje policja w Nowym Dworze Mazowieckim, mieszkaniec Czarnowa w powiecie piaseczyńskim był po upadku z rusztowania na 4. piętrze przytomny i nic nie wskazywało, by jego życiu miało zagrażać niebezpieczeństwo. Sprawą wypadku zajęła się już inspekcja pracy w Nowym Dworze Mazowieckim i tamtejsza prokuratura rejonowa.

Konary. Ludzkie czaszki na prywatnej posesji! ZDJĘCIA z makabrycznego odkrycia 

Augustów. Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie kobiety spacerującej z dzieckiem