Pedofil z Płocka zatrzymany! Zaczepiał małych chłopców w autobusie [WIDEO]

2021-09-13 11:24
Pedofil z Płocka zatrzymany! Zaczepiał małych chłopców w autobusie [WIDEO]
Autor: iAmMrRob/cc0/Pixabay.com Strażnicy Dziecięcych Marzeń ujawnili w Płocku pedofila. Kontaktował się z dziećmi internetowo, a niektóre zaczepiał też w autobusie (zdj. ilustracyjne)

Strażnicy Dziecięcych Marzeń ujawnili w Płocku pedofila, który został już zatrzymany przez policję. Do ogólnopolskiej organizacji zajmującej się zwalczaniem procederu wpłynęło zgłoszenie od rodziny jednego z chłopców, które zostało później potwierdzone przez "wabika". Pedofil kontaktował się z dziećmi internetowo, a niektóre zaczepiał też w autobusie.

Pedofil z Płocka zatrzymany! Zaczepiał małych chłopców w autobusie

O sprawie napisał jako pierwszy Petronews. Dzięki Strażnikom Dziecięcych Marzeń udało się namierzyć i zatrzymać pedofila z Płocka. Do organizacji, która zajmuje się ujawnianiem przestępców na terenie całego kraju, wpłynęło zgłoszenie od rodziny jednego z dzieci. Skłonności mieszkańca Płocka potwierdził "wabik", czyli osoba wcielająca się przez internet w rolę dziecka, by ujawnić pedofila. Członkowie Strażników Dziecięcych Marzeń wybrali się w związku z tym do Płocka, gdzie najpierw sami skontaktowali się z mężczyzną. Pedofil przyznał się w rozmowie z nimi do ponad 40 kontaktów z małymi chłopcami - głównie drogą internetową - których zaczepiał też jednak w autobusie komunikacji miejskiej. Organizacja nie zdecydowała się ostatecznie na ujawnienie jego wizerunku, bo okazało się, że jest on upośledzony umysłowo i leczy się psychiatrycznie od 2013 r. Pedofil z Płocka został zatrzymany przez policję w sobotę wieczorem i oczekuje teraz na przedstawienie zarzutów.

Czytaj też: Płock. Zakleił karton z kotkami w środku. Później zostawił go na słońcu! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Ostrołęka. Śmierć 32-latki na stacji paliw. Wiadomo, co się wydarzyło!

Czytaj też: Płock. Między dokumentami znaleźli węża! "Przyjedźcie natychmiast" [ZDJĘCIA]

Patryka oślepiła lampa na gali boksu. 13-latek nie odzyska pełni zdrowia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE